Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
gdzie płatne pisanie komentarzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: gdzie płatne pisanie komentarzy (/Temat-gdzie-platne-pisanie-komentarzy-158256)



gdzie płatne pisanie komentarzy - 11natinka11 - 12-09-2018 19:21

Wpadłam na taki sposób zarobku przez internet a mianowicie płatne pisanie komentarzy np o produktach, ale nie wiem gdzie takie coś znaleźć. Czy są do tego specjalne strony? Ktoś wie gdzie można w sieci na tym zarabiać?
Mogą to być posty na forach, oceny produktów, komentarze, czy nawet legalne polityczne komentarze w delikatny sposób. Ktoś coś poleci?


gdzie płatne pisanie komentarze - patrolpxd - 12-09-2018 19:34

Szukaj firm którym zależy na marketingu szeptanym. Z serwisów nie jestem w stanie nic polecić, ponieważ nie siedzę w tym biznesie ale może chociaż trochę nakierowalem!

Pozdrawiam!

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: gdzie płatne pisanie komentarzy - Captain - 12-09-2018 19:49

Płatne pisanie postów na forach to marketing szeptany. Jest to ciężka i bardzo niewdzięczna robota bo mnóstwo rejestrowania kont na forach trzeba, do tego często posty są szybko usuwane przez moderacje forum (na praktycznie każdym forum marketing szeptany jest tępiony), a za usunięte posty zleceniodawca nie zapłaci, więc negocjując stawki za takie zlecenie bierz pod uwagę, że tylko część Twoich postów nie zostanie szybko usunięta, a więc będzie za nią wynagrodzenie.


RE: gdzie płatne pisanie komentarzy - 11natinka11 - 12-09-2018 19:59

(12-09-2018 19:49)Captain napisał(a):  Płatne pisanie postów na forach to marketing szeptany. Jest to ciężka i bardzo niewdzięczna robota bo mnóstwo rejestrowania kont na forach trzeba, do tego często posty są szybko usuwane przez moderacje forum (na praktycznie każdym forum marketing szeptany jest tępiony), a za usunięte posty zleceniodawca nie zapłaci, więc negocjując stawki za takie zlecenie bierz pod uwagę, że tylko część Twoich postów nie zostanie szybko usunięta, a więc będzie za nią wynagrodzenie.

to jednak wolę fora zamknięte, takie społeczności dyskusyjne, gdzie dla konkretnej firmy opisujemy rózne pomysły, cos oceniamy itp
Jestem w takich 3 społecznościach i nawet dobrze mi idzie i chętniej bym chciała wiecej takich mieć.
Może ktoś wie, gdzie mozna sie zarejestrować w takiej społeczności jeszcze?


RE: gdzie płatne pisanie komentarzy - azzaz - 13-09-2018 22:31

Z płatnego pisania kojarzy mi się ta stronka:

https://www.textbookers.com/

Nie do końca komentarze, ale może Cię zainteresuje.


RE: gdzie płatne pisanie komentarzy - ZdrajcaBalso - 16-09-2018 11:02

https://www.textbookers.com/

Ja używałem tej stronki była całkiem okej


RE: gdzie płatne pisanie komentarzy - marek_____ - 16-09-2018 22:47

Marketingiem szeptanym zajmuje się serwis Brandle, będąc pośrednikiem między agentami (piszącymi) a zlecającymi. Niestety, jak już poprzednicy pisali, jest to dużo cięższa robota niż wygląda. Brandle tylko pośredniczy w szukaniu zleceń i umywa ręce gdy klient nie płaci. Nie jest tak, jak np. na Textbookers, że pieniądze przechodzą przez serwis. Rozliczenie odbywa się poza Brandle i dużo klientów zwleka z płaceniem, a zdarza się, że ktoś nie zapłaci w ogóle. Ponadto potrzebna jest soludna baza kont na forach. Niektórzy zyczą sobie określony stosunek linków nofollow do dofollow. No i między samymi agentami konkurencja duża, chcesz mieć sporo zleceń, to musisz na początek ustawić bardzo niskie stawki.