Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
temat do zamkniecia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: temat do zamkniecia (/Temat-temat-do-zamkniecia-158254)



temat do zamkniecia - Xaimeer - 12-09-2018 18:24

temat do zamkniecia


RE: 90 fanpage na sprzedaż - 1,3mln fanów - piotrgk4 - 12-09-2018 18:28

@[Xaimeer] Coś się zmieniło z fanpagami od ostatniej sprzedaży? Proszę o listę Wink


RE: 90 fanpage na sprzedaż - 1,3mln fanów - chomik3 - 12-09-2018 21:01

Ale się nam kolega rozpisał... Wink Ani listy adresów, ani tematyki, ani informacji czy trzeba kupić całość czy można osobno. Podrzuć jakieś info, jak nie chcesz publicznie to podeślij na PW chociaż.


RE: 90 fanpage na sprzedaż - 1,3mln fanów - jemm - 12-09-2018 21:54

Te fanpage'i są tyle warte tylko jeśli są niszowe np o tematyce aliexpress czy siłownia, wędkarstwo


RE: 90 fanpage na sprzedaż - 1,3mln fanów - Xaimeer - 13-09-2018 21:59

@[chomik3]
jak ktoś chce więcej info to zapraszam na priv.


RE: 90 fanpage na sprzedaż - 1,3mln fanów - maselkomaslane - 13-09-2018 22:57

Proszę więcej informacji na priv. Szczególnie fanpage rozrywkowe z targetem przeważającym na płeć żeńską.


RE: 90 fanpage na sprzedaż - 1,3mln fanów - chomik3 - 14-09-2018 07:10

(13-09-2018 21:59)Xaimeer napisał(a):  @[chomik3]
jak ktoś chce więcej info to zapraszam na priv.

To napisałem tutaj że chciałbym listę i info czy można je kupić oddzielnie. Po co mnie kierujesz na priva jak napisze Ci to samo tylko w wiadomości prywatnej? Wink Nie prościej byłoby po prostu wysłać mi tą listę?


Tak samo jak w ofertach pracy powinny być orientacyjne zarobki, to tutaj powinno być napisane co się dokładnie sprzedaje Wink


RE: 90 fanpage na sprzedaż - 1,3mln fanów - Arczit - 14-09-2018 07:14

Zapodaj na PW więcej info Smile)


RE: 90 fanpage na sprzedaż - 1,3mln fanów - chomik3 - 14-09-2018 15:50

Okey, otrzymałem listę. Nie powiem Wam jakie adresy można kupić, ale kilka losowych oglądałem i powiem tak:
- połowa fanpage to fapage sezonowe (tak jak to było ze stadionem narodowym i "Basen narodowy") - niektóre FP to zbieranie lajka dla kogoś o którym już nikt nie pamięta.
- FP w większość nieaktualizowane od lat. Jedynie pare miesięcy temu powpadały posty typu "oznacz kogoś kto" by nabić trochę zasięgu.
- większość FP to FP związane z czymś konkretnym, jednak na większości górują posty "oznacz kogoś tam"
- Fp który ma ponad 100k i pod zdjęciem ma 20 lajków, mimo że foto jest zgodne z nazwą FP? Jak dla mnie sztuczne lajki albo facebook obraził się bardzo za wrzucane nietematyczne materiały...

Gdyby cena zawierała by jedno zero mniej to dopiero przeczesałbym tą listę dokładniej, ale i tak wątpię bym wydał na to co tam jest 2500 zeta. Jakbym miał do wydania 25k to można by stworzyć kilkanaście lepszych FP od totalnego zera które pewnie w krótkim czasie przewyższyły by zasięgami całą paczkę powyższych fan-page'y... i zostało by jeszcze 22k na przewalenie na głupoty Jerk2


temat do zamkniecia - Majka - 21-09-2018 12:17

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.