Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Restock - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Restock (/Temat-Rozwiazane-Restock-15825)



[Rozwiązane]Restock - WilkuNSX - 29-10-2010 23:43

Witam .! Znowu miałem taki problem że lockerz mi się nie odpalało (logowanie) chujowo i do tego znowu problem z numerem ... Numer do usa znowu też nie mogłem go wpisać to samo co na ostatni wybierałem z 10 razy na usa ... Do tego wpisywałem go 3 razy zmieniałem na pl później znowu dałem na usa i huj nic nic nic kurwa... Pomoże ktoś ??


RE: Restock - Lubelak - 29-10-2010 23:48

nie klnij


RE: Restock - MotorniczyTramwaju - 29-10-2010 23:48

Bardzo fajny restock, niespodziewane nagrody Smile Podoba mi się Smile Next time: PS3 Big Grin


RE: Restock - WilkuNSX - 29-10-2010 23:53

Motor spoko ... Cieszę się z Tobą , ale to Ty wygrałeś . Mi zadziałał powiadamiacz ale co z tego jak mi stronka nie chciała się włączyć mimo że odpalałem ptz place i ich ip. Big Grin ... No nic znowu to samo i do tego jeszcze problem z tym nr. a miałem 3 gry ... I stroje ... ehh...


RE: Restock - WilkuNSX - 30-10-2010 00:24

Dziwną rzecz się dowiedziałem że trzeba chwilę poczekać i dopiero zamówić i będzie ok Wink ... ;d Ale co z tą stroną to nie wiem czemu mi się nie włącza ... Dobra żegnam !!! Myślę że wyjaśnię gdyż to już 3 raz pod rząd ...


RE: Restock - DonHoracy - 30-10-2010 00:33

motorniczy wszędzie się teraz będzie chwalił, że zdobył gówniane dsi Tongue Ja osobiście tej konsoli to bym za darmo nie chciał bo nawet mój telefon ma lepsze parametry Tongue
Co do twojego problemu to trzeba sekundę poczekać żeby się formularz dobrze załadował.


[Rozwiązane]Restock - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.