Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kara za sprzedawanie zdjęc GG - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Kara za sprzedawanie zdjęc GG (/Temat-Kara-za-sprzedawanie-zdjec-GG-158236)

Strony: 1 2 3 4 5


Kara za sprzedawanie zdjęc GG - chaukle - 11-09-2018 19:59

Witam, mam pytanie. Czy jest ryzyko otrzymania jakiejś kary za sprzedawanie nagich zdjęć lub filmików na GG(Gadu-Gadu) ???


RE: Kara za sprzedawanie zdjęc GG - Xanter98 - 11-09-2018 20:12

Swoich?


RE: Kara za sprzedawanie zdjęc GG - chaukle - 11-09-2018 20:16

Nie, zdjęcia z internetu.


RE: Kara za sprzedawanie zdjęc GG - Ascoran - 11-09-2018 20:20

Zacznijmy od tego że musisz się potem z tego rozliczyć...
Sprzedawanie nie swoich zdjęć i czerpanie z tego korzyści też za legalne nie jest...


Kara za sprzedawanie zdjęc GG - lilka1982 - 11-09-2018 20:25

Jakby nie patrzeć Fiskus chętnie przygarnie swoją dolę za wszystkie przychody. A co Ci grozi z kodeksu cywilnego to już chyba inna para kaloszy Wink

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Kara za sprzedawanie zdjęc GG - chaukle - 11-09-2018 20:26

Jak sie trzeba rozliczyć i czy grozi mi cos jak zarobilem kiedys na tym jakies 100 zł ale juz tego nie robie ?


RE: Kara za sprzedawanie zdjęc GG - Ascoran - 11-09-2018 21:31

Zacznijmy od tego że z każdej zarobionej złotówki trzeba się rozliczyć...
W najlepszym przypadku się tego nie dopatrzą albo nałożą jakąś karę pieniężną a w najgorszym co najwyżej więzienie za oszustwa finansowe Smile


Kara za sprzedawanie zdjęc GG - lilka1982 - 11-09-2018 21:36

Najlepiej chyba dorzucić te 100zł w zeznaniu rocznym w dochodach z innych źródeł i po kłopociku

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Kara za sprzedawanie zdjęc GG - chaukle - 11-09-2018 22:03

A co jeśli nie mam jeszcze 18 lat i nie wiem jeszcze za bardzo oco chodzi z tym odprowadzaniem podatków bo nigdy tego nie robiłem?


RE: Kara za sprzedawanie zdjęc GG - rachman - 11-09-2018 22:14

Fiskus pewnie zaszlocha nad tym a potem i tak zrobi swoje Wink

Dochody nieletnich rozliczają rodzice. Oni powinni je wykazać w pit. Dobra rada na życie - w wielu dziedzinach życia lepiej się nie brać za coś o czym nie ma się zielonego pojęcia. Wpierw zapoznaj się z tematem i dopiero coś rób bo napytasz rodzicom kłopotów.

Co do ryzyka - nie duże, niemniej czy warto ryzykować dla groszy? Chcesz kombinować to na miliony. Inaczej to bezsens.