Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak płatności za reklamy na facebooku - co się stanie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Brak płatności za reklamy na facebooku - co się stanie? (/Temat-Brak-platnosci-za-reklamy-na-facebooku-co-sie-stanie-158206)



Brak płatności za reklamy na facebooku - co się stanie? - kamiiq - 10-09-2018 18:01

Witam, szukałem informacji na temat braku uregulowania płatności za reklamy na facebooku - znalazłem jeden temat na tym forum: http://zarabiam.com/Temat-Nie-zaplacenie-za-reklame-na-facebooku-129422
Czy nadal facebook nie pociąga do żadnej odpowiedzialności poza zablokowaniem konta reklamowego? Mam do zapłaty około 30zł - tylko, że nie tworzyłem żadnych stron, grup ani ich nie promowałem. Pisałem do supportu ale dostawałem tylko odpowiedzi od bota... Pozdrawiam.


RE: Brak płatności za reklamy na facebooku - co się stanie? - azzaz - 10-09-2018 18:11

Nic się nie stanie, fb nic z tym nie robi.

[Obrazek: fb_na_forum.jpg]


RE: Brak płatności za reklamy na facebooku - co się stanie? - Qcyk - 10-09-2018 18:18

Ja mam ok. 100zł nie zapłacone z ponad rok i nic nie robią Tongue


RE: Brak płatności za reklamy na facebooku - co się stanie? - adamcio99922 - 10-09-2018 18:24

Adwords jak i Facebook ma to gdzieś. Nic z tym nie robią. Co najwyżej konto Ci zawiesza, a w przypadku fb "konto reklamowe", czyli nie możesz nic więcej reklamować.


RE: Brak płatności za reklamy na facebooku - co się stanie? - kamiiq - 10-09-2018 18:32

Dzięki wielkie Panowie!
//można zamknąć


Brak płatności za reklamy na facebooku - co się stanie? - Hybrid1990 - 10-09-2018 18:41

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.