Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fanpage (PILNE!) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Fanpage (PILNE!) (/Temat-Fanpage-PILNE-158195)



Fanpage (PILNE!) - Thinker - 09-09-2018 21:16

Cześć! Smile
Mam dość spory problem. Konto główne na fanpage które było administratorem zostało usunięte. Drugie moje konto ma tam tylko redaktora niestety i wie ktoś czy jeśli odwołam się do facebook to mogą nadać mi administratora na tym koncie drugim które ma redaktora?


RE: Fanpage (PILNE!) - chomik3 - 09-09-2018 21:54

Bardzo wątpliwe. Wyślij zgłoszenie o pomyłce w Facebook Appeal - jest procent szansy, że odblokują Ci konto.


RE: Fanpage (PILNE!) - artzarab - 12-09-2018 06:18

Nie ma szans. Nie raz to już przerabiałem (usunięcie konta). Istnieje niewielka szansa jeśli Twoje treści nie łamały zasad FB, jeśli go łamały pozamiatane.


RE: Fanpage (PILNE!) - mysc - 13-09-2018 14:15

Tak jak napisał artzarab, nie ma szans na kontakt z FB w taki sposób by ktoś Ci nadał admina na redaktorze. Jedyna szansa to odblokowanie administratora. Odwoływania jednak sprawiają wrażenie sprawdzanych automatycznie, zawsze dostaje się taką samą odpowiedź Smile Znam jednak przypadki gdy konta zostały odblokowywane, czasem po kilku miesiącach - więc "nadzieja umiera ostatnia" Smile


Na przyszłość - zawsze zabezpieczaj FP i dodawaj inne realne (dające się zweryfikować dokumentem!) konta jako zabezpieczenie. Te konta nie powinny dodawać żadnych postów - stanowią tylko zabezpieczenie. Posty dodawaj sobie z fake-kont Smile