Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam / wykonam leady - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam / wykonam leady (/Temat-Sprzedam-wykonam-leady-158186)



Sprzedam / wykonam leady - alegromat - 09-09-2018 14:48

Witam,

Sprzedam leady w dowolnym serwisie oferującym płatność kartą / paypal.

Co istotne:

- leady są unikalne (1 lead = 1 pc = 1 ip)
- wykonywane przez prawdziwe osoby
- nie zdarzyło się dostać bana bo nie ma za co

Akcja jaka ma zostać wykonana do ustalenia , nie ma tu generalnie żadnych przeciwwskazań.

Wykonuję też leady PPA w serwisach randkowych , kamerki internetowe itp.

Co do ero kamerek to imlive, live jasmin itp bez problemu przechodzą.

Obecnie mam do rozdysponowania około 50 leadów z Polski i 70 z UK.

Leady możemy połączyć czyli wykonanie kilku akcji z 1 PC , wiadomo po wykonaniu akcji osoba zainteresowana nie ma jak działać dalej.

Kontakt na forum.


RE: Sprzedam / wykonam leady - Dante_/ - 09-09-2018 14:57

Czyli powiadasz, że chcesz fraudować i jeszcze do tego korzystasz z czyjegoś komputera w taki sposób, że dana osoba o tym nie wie. Idea


RE: Sprzedam / wykonam leady - alegromat - 09-09-2018 15:15

(09-09-2018 14:57)Dante_/ napisał(a):  Czyli powiadasz, że chcesz fraudować i jeszcze do tego korzystasz z czyjegoś komputera w taki sposób, że dana osoba o tym nie wie. Idea

Osoby są zainteresowane i robią to same. Miło że takie wnioski wyciągnąłeś ale to nie ta bajka Smile


RE: Sprzedam / wykonam leady - Dante_/ - 09-09-2018 15:25

(09-09-2018 14:48)alegromat napisał(a):  Leady możemy połączyć czyli wykonanie kilku akcji z 1 PC , wiadomo po wykonaniu tracę dostęp do czyjegoś komputera i nie mam jak działać dalej.

Coś nie rozumiem, w jaki sposób osoby są niby zainteresowane?


RE: Sprzedam / wykonam leady - alegromat - 09-09-2018 15:37

Nie sprecyzowałem , poprawiłem , mam w firmie xx pracowników i są zainteresowane tym co im pokażę lub ich zainteresuje. Pisząc dostęp do PC opisałem to przenośnią.


RE: Sprzedam / wykonam leady - Dante_/ - 09-09-2018 15:47

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że te osoby ( jeżeli wgl to nie bajka ) będą zainteresowane ową rzeczą.

Osobiście odradzam, chyba że chcecie podejmować ryzyko zablokowania konta albo nie wypłacenie środków.


Sprzedam / wykonam leady - MaLiN - 12-11-2018 11:31

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.