Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy jest gdzieś HBO GO i Netflix? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy jest gdzieś HBO GO i Netflix? (/Temat-Czy-jest-gdzies-HBO-GO-i-Netflix-158176)



Czy jest gdzieś HBO GO i Netflix? - thomasward - 08-09-2018 23:18

Czy jakaś sieć oferuje aktualnie leady za polecanie netflixa albo HBO GO? Wiem, że któraś kiedyś miała HBO GO, ale nie wiem, jak z tym jest aktualnie. Interesują mnie także wszystkie inne VOD (wiem, że CDA.pl, Player+, Showmax sa w MyLead i Lead.network, a jakieś inne VOD?)


RE: Czy jest gdzieś HBO GO i Netflix? - Mikey - 08-09-2018 23:37

Cześć, posiadamy programy VOD oraz inne ciekawe rozwiązania w FireAds.pl. Napisz do mnie na GG(jest w opisie) lub daj mi namiar na siebie.


RE: Czy jest gdzieś HBO GO i Netflix? - Czaq - 09-09-2018 10:52

(08-09-2018 23:18)thomasward napisał(a):  Czy jakaś sieć oferuje aktualnie leady za polecanie netflixa albo HBO GO? Wiem, że któraś kiedyś miała HBO GO, ale nie wiem, jak z tym jest aktualnie. Interesują mnie także wszystkie inne VOD (wiem, że CDA.pl, Player+, Showmax sa w MyLead i Lead.network, a jakieś inne VOD?)
Wiele z VOD które wymieniłeś znajdują się w @[MyLead.pl] , ale to nie wszystko. Wprowadziliśmy niedawno dla wydawców możliwość promocji Flix'a który potrafi świetnie konwertować mimo swojej wysokiej stawki Wink
Do wyboru poza gotowymi programami masz wiele innych rozwiązań jak chociażby content locker VOD stworzony specjalnie pod promocję produkcji filmowych.
W razie pytań wszystko wyjaśnię na pw Cool


RE: Czy jest gdzieś HBO GO i Netflix? - MyLead.pl - 09-09-2018 10:57

@[thomasward], zgadzamy się z @[Czaq] - mamy ogromną ofertę programów VOD, w ramach których możesz zarabiać na klientach z całego świata. ShowMax, CDA, Popcorn, Flix, dodatkowo Amazon Prime Video - te wszystkie programy partnerskie czekają na skorzystanie z nich.

Najnowszym z nich jest właśnie Flix - program VOD tłumaczony automatycznie na 14 języków i działający w 110 krajach świata. Z doświadczenia wiemy, że promując filmy i seriale czasami zdarzają się klienci zza granicy [chociażby Polacy z zagranicznymi kontami bankowymi] - dzięki Flixowi będą oni napełnić Ci kieszenie gotówką, a cały wygenerowany przez Ciebie ruch zostanie wykorzystany.

Na koniec dodajmy o rozwiązaniu unikalnym - Video Lockerze VOD. Jeśli posiadasz swoją własną stronę w z filmami i serialami, to jest to narzędzie, które bardzo Ci się spodoba. To system pod postacią odtwarzacza, który automatycznie wykryje tytuł promowanego przez Ciebie filmu lub serialu i przekieruje użytkownika na program VOD, na którym dana produkcja jest dostępna. Nie musisz więc samemu myśleć jaki program partnerski promować przy danym filmie - zrobimy to za Ciebie.

Koniecznie sprawdź nas na MyLead. W razie dodatkowych pytań pozostajemy do pełnej dyspozycji.

Z pozdrowieniami,
zespół MyLead.