Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moje problemy finansowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Moje problemy finansowe (/Temat-Moje-problemy-finansowe-158152)



Moje problemy finansowe - Fanrmt - 07-09-2018 11:25

Witam wszystkich na forum. Mam nadzieję, że dobrze trafiłem. Nie będę się rozwodził nad swoim życiem, więc napiszę krótko jaka sytuacja mi się przytrafiła. Mianowicie potrzebuje od was porad jak można sobie jakoś dorobić, może mnie jakoś nakierujecie? Jestem po chorobie, dodatkowo źle zainwestowałem pieniądze, miałem spore problemy z hazardem, chwilówki itp. Efekt jest taki, że mam zadłużenia na ponad 60 tysięcy(kredyt z rata tysiąc złotych). Jako, że chce wrócić do prowadzenia normalnego trybu życia macie pomysł w co mógłbym uderzyć, żeby chociaż na ratę zarobić? Oczywiście pracuje, ale chciałbym znaleźć dodatkowe źródło dochodu właśnie żeby mieć na ratę. Pozdrawiam wszystkich.


RE: Moje problemy finansowe - Patek - 07-09-2018 11:40

ja korzystam z cashmining, o mam lapka 24/7 włączonego, nie dużo tam wyciągam, ale zawsze coś. Zacząłem tez z sejfika korzystać


RE: Moje problemy finansowe - azzaz - 07-09-2018 11:45

Niestety, ale w takiej sytuacji z zarabianiem w internecie może być ciężko. Na początek odradzam jakiekolwiek inwestycje, jakby ktoś coś takiego Ci proponował na PW. Tutaj wszystko jedno czy w revshare czy reklamy czy cokolwiek innego. Nic nie jest pewne. Zarabianie w internecie nie działa tak, że nagle przyjdzie dodatkowa super gotówka. Na wszystko potrzeba czasu. 60k to dosyć duży dług jak na standardowego polskiego podatnika. Ciężko coś doradzić nie znając większej ilości szczegółów. Nie wiemy w co zainwestowałeś pieniądze i czy da się coś tego odzyskać, oraz na jakiej zasadzie i gdzie masz kredyt. Czy hipoteczny, czy pod zastaw, czy po prostu gotówkowy czy jeszcze jakiś inny. Ile już spłaciłeś, jaką kwotę pożyczyłeś początkowo. Czy jest to jeden kredyt i jedna rata czy może zbieranina kilku zobowiązań. Spoza metod zarobkowych możesz spróbować ubiegać się o zmniejszenie raty i przedłużenie okresu kredytowania. W ostateczności jeśli Twoja sytuacja finansowa i zdolność kredytowa jest bardo zła możesz również spróbować ubiegać się o umorzenie części długu. Ja bym na Twoim miejscu skontaktował się z prawnikami, którzy reprezentowali by Twoje interesy względem wierzyciela, oraz specjalistami do spraw oddłużania. Istnieją tego typu firmy jednak i tu należy wykonać dobry research, żeby nie trafić na pseudospecjalistów. Zarabiać w internecie oczywiście możesz tylko na początek nie wiązał bym z tym dużych nadziei i nie uważał tego rodzaju zarobku za remedium na swoje problemy.


RE: Moje problemy finansowe - Fanrmt - 07-09-2018 12:49

Mam jeden kredyt z jedną ratą w banku. Pieniądze, które zainwestowałem niestety przepadły bezpowrotnie i tego jestem świadom. Moje długi to efekt również uzależnienia od hazardu, depresji. Leczę się. Z resztą to nie forum psychologiczne, więc nie będę tu o swoich problemach pisał. Było, minęło. Teraz chcę ruszyć do przodu i znaleźć dodatkowe źródło dochodu, nie chcę wyjeżdżać za granicę, chcę w inny sposób poradzić sobie z problemami finansowymi. Jakieś pomysły, cokolwiek w co mógłbym uderzyć nie ryzykując swojej gotówki?


RE: Moje problemy finansowe - ivandzms - 07-09-2018 14:43

ebiznes i pośpiech to nienajlepsze połączenie. Aczkolwiek ja zawsze polecam własną stronę + naukę SEO. Jedyne co inwestujesz to parę zł na domenę i hosting, a poza tym mnóstwo czasu na prowadzenie strony i naukę pozycjonowania. Jeśli to ogarniesz i polubisz, to 1k/msc będzie wpadać na miękko...


Moje problemy finansowe - Hybrid1990 - 07-09-2018 15:25

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.