Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zwrot za zakupy w internecie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zwrot za zakupy w internecie (/Temat-Zwrot-za-zakupy-w-internecie-158151)



Zwrot za zakupy w internecie - Erdoi Money - 07-09-2018 09:39

Witam.

Poszukuję sprawdzonych stron typu cashback/refund za zakupy w internecie.
Czy polecacie i korzystacie z takich rozwiązań ?


RE: Zwrot za zakupy w internecie - wrzochal11 - 07-09-2018 10:44

Takie mi przychodzą do głowy:
Poznajomości - nie wiem czy wypłacalni, ale ciekawy mają program poleceń
Cashback world
Refunder - o tej stronce pisałem kiedyś nawet na swoim blogu ( http://rafalwrzosek.pl/refunder-czyli-systematyczne-oszczedzanie-i-mozliwosc-zarobienia-na-polecaniu/ )


RE: Zwrot za zakupy w internecie - pepsi87 - 22-12-2018 18:04

Planetplus - korzystam,działa. Nie wiem jak wypada w porównaniu z innymi jak chodzi o zysk


RE: Zwrot za zakupy w internecie - AngelikaG - 12-03-2019 15:34

Zawsze możesz zarejestrować się w jakimś programie partnerskim i tam zarabiać na zakupach poprzez linki z tych programów.

Ja ze swojej strony polecam LeadStar.pl - mają dużo różnych programów zakupowych od Allegro po Castoramę, Neonet, Answear, empik, helion, TaniaKsiazka.
No i możesz u nich stworzyć własną stronę z kampaniami zakupowymi i ją polecać innym - będziesz miał własną stronę z cashback'iem Smile


RE: Zwrot za zakupy w internecie - kusiek - 13-03-2019 20:23

epn.bz.com zarabia się na tym że ludzie coś kupują z twojego linku np. Z aliexpress i masz pare procent prowizji. Nie zarabiałem tam ale czytałem i jest wypłacalny