Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
200 zł od Millenium banku - proste warunki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 200 zł od Millenium banku - proste warunki (/Temat-200-zl-od-Millenium-banku-proste-warunki-158120)



200 zł od Millenium banku - proste warunki - milosz998 - 05-09-2018 14:20

Siema.

Otóż nigdy nie wrzucam tego typu rzeczy, bo jest tego mnóstwo, ale tutaj warunki są tak proste do spełnienia że aż żal nie zareklamować.

Wszystko opisałem na swojej stronie:

Kod:
http://opiekun-finansow.pl/200-zl-za-zalozenie-konta-w-millenium-najprostsze-warunki/


W skrócie:

1. Zakładamy konto TUTAJ(mój reff, dzięki) bądź tutaj (bez mojego refflinku) 360 lub 360 student
2. 100 zł dostajemy za aktywacje aplikacji bankowej i zapłacenie blikiem (na kwotę 1 zł wystarczy)
3. Drugie 100 zł dostajemy za wpływ na konto 1000 zł (dla studentów 360 zł) i jedną transakcję kartą na kwotę od 1 zł. Wpływ na konto to może być po prostu przelew od znajomego czy też ze swojego drugiego konta bankowe.

Polecam się zapoznać z ofertą, bo warto. Millenium ma najlepsze promocje jeśli chodzi o konta bankowe.



RE: 200 zł od Millenium banku - proste warunki - Hybrid1990 - 05-09-2018 14:39

@[milosz998] wstaw linki do tematu, bo na twojej stronie narzucasz rejestrację ze swojego reflinka.


RE: 200 zł od Millenium banku - proste warunki - milosz998 - 05-09-2018 14:52

Gotowe Smile


200 zł od Millenium banku - proste warunki - Hybrid1990 - 18-06-2020 08:45

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.