Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie szukać sygnałów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Gdzie szukać sygnałów (/Temat-Gdzie-szukac-sygnalow-158109)



Gdzie szukać sygnałów - GGG205 - 04-09-2018 20:40

Cześć! Może ktoś polecić gdzie szukać sygnałów do krypto? Nie powiem wkręciłem się, wpłaciłem 4500, udało się wyjść z 5300, ale nie mam dużej wiedzy o tym. Kolega powiedział, że warto ogarnąć jakieś sygnały. Może ktoś to rozwinąć i gdzie ich szukać? Ewt Demo krypto żebym nie przesrał wszystkiego Big Grin


RE: Gdzie szukać sygnałów - Komandos823 - 04-09-2018 22:17

Z kryptowalutami jest tak że to jest niestabilny rynek, mają własne reguły, nauczysz się tych sygnałów ale nie dadzą ci takiej pewności jak na kontraktach cfd albo forex. Ale do czego ci potrzeba te sygnały? Do analizowania wykresów na giełdzie kryptowalut?


RE: Gdzie szukać sygnałów - Hoolig4n - 05-09-2018 00:21

Uważaj, bo większość grup sygnałowych/osób które oferują "sygnały" to totalny scam. Jak wkręciłeś się w crypto to polecam śledzić godne projekty na twitterze Wink


RE: Gdzie szukać sygnałów - GGG205 - 05-09-2018 16:03

(04-09-2018 22:17)Komandos823 napisał(a):  Z kryptowalutami jest tak że to jest niestabilny rynek, mają własne reguły, nauczysz się tych sygnałów ale nie dadzą ci takiej pewności jak na kontraktach cfd albo forex. Ale do czego ci potrzeba te sygnały? Do analizowania wykresów na giełdzie kryptowalut?

Głównie mają informować kiedy sprzedać kiedy kupić.
Masz racje to niestabilny rynek, ale w ostatnim czasie można zauważyć wahania i na tym w sumie zamierzam zarobić.