Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
przelejsms.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: przelejsms.pl (/Temat-przelejsms-pl-158055)



przelejsms.pl - paula2017 - 03-09-2018 18:02

Zna ktoś ta stronę? Uwentualnie wiecie kto kupuje premium sms?


RE: przelejsms.pl - Roben - 03-09-2018 20:38

Masz na forum odpowiedni watek i sa osoby które skupuja/sprzedaja smsy premium.
http://zarabiam.com/Forum-Kupie-31


RE: przelejsms.pl - paula2017 - 03-09-2018 21:57

(03-09-2018 20:38)Roben napisał(a):  Masz na forum odpowiedni watek i sa osoby które skupuja/sprzedaja smsy premium.
http://zarabiam.com/Forum-Kupie-31

Dzięki ale nikt nie kupuje sms wszystko nie aktualne więc takie moje pytanie


RE: przelejsms.pl - Pati6121990 - 04-03-2019 14:25

Ludzie. Nie nabierajcie się. To są zwykle oszustwo. Kłamią jak tylko mogą. Kombinują. Szukam osób pokrzywdzonych. Chodzi mi o zbiorowy pozew sądowy. Jak narazie dotarłam do 3 osób.
Poza tym nie wypłacana pieniędzy. Miałam 1000zl.to anulowali mi wszystko. Teraz jest do wypłaty jeszcze 89zl to jakieś autoryzacje konta trzeba zrobić. Przelew że swojego konta20zl na ich konto i oni zwracają.. Fakt pieniądze zwrócone ale nawet kasuja to co do nich pisze w opcji support.
Kłamstwo jak nic.
Proszę o kontakt osoby pokrzywdzone

Sprawdzona strona na której na prawdę wyplacali kasę to zamiensms.pl


RE: przelejsms.pl - radekx662 - 04-03-2019 15:48

Witam , mnie też oszukali kupiłem 2 razy u nich kod PSC w sumie za 36 zł chyba i nie dostałem kodu ani zwrotu choć obiecali , potem od nich miałem kontakt skąd biorę PSC to gościu mnie oszukał na 150 zł , płaciłem przez paypal,ale odpuściłem sobie to , ostanio mialem włamanie na konto pp i ktoś przelał 350 zł na ten email co wtedy zostałem oszukany na te 150 zł , właśnie kontakt od nich , na szczęście pp szybką wziął się za to i oddał mi dzisiaj rano Odrazu po kontakcie 350 zł , także BARDZO NIE POLECAM , A co do pozwu to jestem za i w razie czego dostępny, jakby coś trzeba było jakiejś podpisy czy coś to pisz do mnie na priv, pomogę jak mogę


RE: przelejsms.pl - Danonu95 - 15-03-2019 14:57

Cześć wszystkim, zarejestrowałam się w sumie po to, żeby odpisać, że ja też zostałam oszukana przez PrzelejSMS.pl. Próbuję wywalczyć u nich swoje pieniądze od stycznia i dalej nic. Na początku dostałam odowiedź z supportu, ale potem moje wiadmości również zaczęli kasować. Dzisiaj próbując się zalogować na konto, odkryłam, że je usunęli. Na szczęście mam maile, które potwierdzają, że pisałam do nich i otrzymywałam od nich maile, więc to knto kiedyś istniało. Winni mi są ponad 200zł. Skontaktowałam się z bok-iem, ale podejrzewam, że zostanę znowu olana. Bardzo chętnię dołączę się do pozwu! Jeżeli będzie coś potrzebne, to proszę o wiadomość prywatną.


RE: przelejsms.pl - piotrtcz - 23-05-2019 01:09

Zostałem tez oszukany na ponad 100 zł ! Wiadomosci z supportu usuwaja. co dalej ? Jakiś pozew juz poszedl zeby dołaczyć czy kazdy olał sprawe?