Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]Turniej CS - LFE Dyskusja/komentarze. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Counter-Strike (/Forum-Counter-Strike-40)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-102)
+---- Wątek: [Nieaktualne]Turniej CS - LFE Dyskusja/komentarze. (/Temat-Nieaktualne-Turniej-CS-LFE-Dyskusja-komentarze-15804)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Turniej CS - LFE Dyskusja/komentarze. - Jeppers - 08-11-2010 20:24

i co to ma do rzeczy, zremisowałeś i tyle, jak Ci się nie podoba to nie graj...
Na serwie nie ma wgranych jakiś pluginów, które ułatwiają grę, więc skończ i lepiej wrzucaj demko.


RE: Turniej CS - LFE Dyskusja/komentarze. - DraQo^^ - 08-11-2010 21:32

ale amx = lekkie lagi i mniej FPS . Pozatym nie plułem się o demka tylko pytalem czy nagrywamy ... Napinka Off. Pozatym nigdzie nie widze ze demka obowiazkowe .... GL HF BB :*


RE: Turniej CS - LFE Dyskusja/komentarze. - Jeppers - 08-11-2010 22:24

pytałeś i powiedziałem, że tak, więc czekamy na demko do jutra


RE: Turniej CS - LFE Dyskusja/komentarze. - Satan - 08-11-2010 22:30

Yeah ! Prowadzę w grupie C !!! Big Grin 11:7 z ledem na awp_ruins ;D. Mam 3 punkty ^^ Big Grin Jeżeli wygram z Magnusem jutro albo on się nie pojawi to 6 punktów będę mieć i przechodzę ;D Fak je !!!


RE: Turniej CS - LFE Dyskusja/komentarze. - paskur - 08-11-2010 23:15

Lol ale zalna grupa stan wygral na awp ^^


RE: Turniej CS - LFE Dyskusja/komentarze. - Marello - 09-11-2010 07:38

(08-11-2010 21:32)DraQo^^ napisał(a):  ale amx = lekkie lagi i mniej FPS .


Cytat:Chyba Ty

Czy widzisz żeby stwarzał tu ktoś problemu oprócz Ciebie ?
Zythus 2 razy przegrał i jakoś nie doszukuje się winowajców w postaci "przepustowości przepustnicy łącza przepustowości" więc skończ już bo to nie jest śmieszne ;/


RE: Turniej CS - LFE Dyskusja/komentarze. - Zythus - 09-11-2010 07:52

Cytat:Zythus 2 razy przegrał i jakoś nie doszukuje się winowajców w postaci "przepustowości przepustnicy łącza przepustowości" więc skończ już bo to nie jest śmieszne ;/
Ja już z tego wyrosłem, niektórzy (niestety) jeszcze nie.
Przegrałem to przegrałem, zremisowałem to zremisowałem, wygrałem to wygrałem. Simple as fuck.


RE: Turniej CS - LFE Dyskusja/komentarze. - Satan - 09-11-2010 20:45

Nie grałem meczu z Magnusem. Nie było go. Oddał to walkowerem. Proszę o 3 punkty i zakończenie 1 kolejki w grupie C =]
Rozmowa na pw :
[Obrazek: magnusb7d4.png]


RE: Turniej CS - LFE Dyskusja/komentarze. - paskur - 09-11-2010 21:00

^^ Big Grin nie martw się, to tylko tydzień, ja też przez to przechodziłem Big GrinBig GrinBig Grin

Satan... czyżbyś wyszedł z grupy?


RE: Turniej CS - LFE Dyskusja/komentarze. - Satan - 09-11-2010 21:00

Muszę cię zmartwić... Wychodzę i to z minimum 6 punktami =]