Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak stworzyć konto Netflix warte 6 dyszek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak stworzyć konto Netflix warte 6 dyszek (/Temat-Jak-stworzyc-konto-Netflix-warte-6-dyszek-158028)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Jak stworzyć konto Netflix warte 6 dyszek - Damkofr - 07-09-2018 00:42

Ile trzeba przelać środków na wirtulną kartę na entropay żeby została aktywowana?


RE: Jak stworzyć konto Netflix warte 6 dyszek - brzeg - 07-09-2018 00:46

Dodawał ktoś może do konta kartę Revolut? Nie umiem jakoś pokonać i przejść etap weryfikacji.Lol Nie umiem znaleźć kodu transakcji w aplikacji Revolut.


RE: Jak stworzyć konto Netflix warte 6 dyszek - milosz998 - 07-09-2018 07:28

Ja z Revoluta korzystam, ale tam jest limit kart Wink


RE: Jak stworzyć konto Netflix warte 6 dyszek - jestokejtu - 13-09-2018 07:54

Jak dogadam się ze swoim pokojem w końcu i podłączę sobie tv i TV boxa z gearbest to wykorzystam ten sposób.


RE: Jak stworzyć konto Netflix warte 6 dyszek - milosz998 - 13-09-2018 08:04

Allegro mi konto zablokowało kurde


RE: Jak stworzyć konto Netflix warte 6 dyszek - Duxone00 - 13-09-2018 09:55

Wiecie jeżeli chcecie tylko dla siebie konto netflixa i cisnąć all time za darmo to można to w ten sposób rozwiązać
na swoim koncie bankowym zostawić te 50-60zł by było, założyć konto netflixa na swoją kartę oczywiście na okres darmowy,
zablokować kartę i zamówić następną kartę i aktywować ją dopiero wtedy jak konto netflixa się skończy tak by bank nie pobierał opłaty za nie używanie karty przez ten okres i założyć kolejne konto netflixa już na nową kartę i tak cały czas, myślę że to wypali spokojnie.


RE: Jak stworzyć konto Netflix warte 6 dyszek - PremAccHack - 13-09-2018 10:00

To już lepiej kupić konto za te 12 zł na miesiąc niż kombinować. Z tego co mi wiadomo ten sposób nie działa wszystkim i netflix będzie go blokował już to robi bo wiedzą że tak można.


RE: Jak stworzyć konto Netflix warte 6 dyszek - twardy - 13-09-2018 10:00

I wyrabianie nowej karty w banku co miesiac jest za darmo?


RE: Jak stworzyć konto Netflix warte 6 dyszek - Damkofr - 13-09-2018 14:35

Na netflixie oraz HBO nie chcą przyjąć wirtualnej karty z entropaya.


RE: Jak stworzyć konto Netflix warte 6 dyszek - jestokejtu - 13-09-2018 20:25

Niby spoko żeby u siebie w banku robić co miesiąc nowe karty. Ale śmiem twierdzić że jeśli było by to tak łatwe już dawno by tak to robili. A tak raczej nie jest...

To tylko moje osobiste gdybanie, mogę się mylić w tej kwestii.