Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie najtańsze domeny? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Obrót domenami (/Forum-Obrot-domenami-253)
+---- Dział: O domenach (/Forum-O-domenach-241)
+---- Wątek: Gdzie najtańsze domeny? (/Temat-Gdzie-najtansze-domeny-158003)



Gdzie najtańsze domeny? - Damkofr - 31-08-2018 23:20

Witam gdzie obecnie można kupić najtańszą domeną .com .net .org czy też coś podobnego ale nie śmieciówki typu tk itp? Cena przedłużeniowa mnie nie interesuje.

I jeszcze mam pytanie jaki jest najlepszy darmowy hosting?


RE: Gdzie najtańsze domeny? - Mikey - 31-08-2018 23:28

Domeny na https://pl.godaddy.com/

Najlepszy darmowy hosting? Nigdzie.


RE: Gdzie najtańsze domeny? - Damkofr - 31-08-2018 23:40

ok 36zł wychodzi za .com jak patrze, po tyle samo chodzą na nazwa.pl chyba że jakieś kupony są do tej strony?


RE: Gdzie najtańsze domeny? - Mentalki - 31-08-2018 23:40

namecheap


RE: Gdzie najtańsze domeny? - patttson - 31-08-2018 23:53

Jesli nie interesuje Cie przedluzeniowa to bierz gdziekolwiek, przedluzenia najdrozsze ma wlasnie nazwa


Gdzie najtańsze domeny? - Damkofr - 01-09-2018 17:07

Wezmę chyba jednak .online na namecheap

Dobra domene już mam, teraz potrzebuję jakiegoś taniego hostingu Big Grin

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka


RE: Gdzie najtańsze domeny? - kokos765 - 05-09-2018 11:03

atthost jest spoko Smile
ewentualnei zenbox


RE: Gdzie najtańsze domeny? - Legionista93 - 05-09-2018 11:41

namecheap polecam sam korzystam dość często Smile


RE: Gdzie najtańsze domeny? - binek33 - 05-09-2018 15:52

na home sprawdź


RE: Gdzie najtańsze domeny? - adam_per - 05-11-2018 15:50

(31-08-2018 23:20)Damkofr napisał(a):  Witam gdzie obecnie można kupić najtańszą domeną .com .net .org czy też coś podobnego ale nie śmieciówki typu tk itp? Cena przedłużeniowa mnie nie interesuje.

I jeszcze mam pytanie jaki jest najlepszy darmowy hosting?

1.tanie domeny (nie wiem czy najtańsze) do tej pory są i korzystam z aftermarket, natomiast home, az mają droższe...

2. darmowy najlepszy hosting? tzn. bez reklam? polecam cba.pl, tam jest wieksza reklama u góry, ale to nie przeszkadza, raz na kilkadziesiat wizyt jest popup, masz zaplecze z gotowymi skryptami, niedawno przeszli upgrate i jest wiecej mozliwosci zarzadzania, stawiasz wordpressa, joomle, drupala lub gotowe forum, aplikacje czy coś, chyba kilkadziesiat pozycji bedzie...
chyba, ze strona statyczna, najprostsza to wix przereklamowany...
zależy czego potrzebujesz, coś małego na szybko - wix, cos sredniego i duzego cba (brak limitu transferu, ale zbytnie obciazenie moze spowodowac ostrzeżenie i w skrajnym przypadku zawieszenie strony)