Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Regulamin !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Zamknięty]Regulamin !! (/Temat-Zamkniety-Regulamin-1580)



[Zamknięty]Regulamin !! - Jeppers - 08-02-2010 22:14

Regulamin :

1. Strony z zaproszeniami mogą wysyłać tylko osoby z napisanymi minimum 5 postami.
2. Swoja propozycję możesz dodać tylko raz.
3. Odświeżać (bumpować) temat możesz raz na tydzień.
4. Ekipa forum nie odpowiada za treści zawartych w tym dziale ogłoszeń oraz za nie wywiązanie się z umów zawartych na forum pomiędzy użytkownikami.
5. Zabrania się umieszczania stron (linków) promujących inne portale.
6. Regulamin może być modyfikowany w późniejszym czasie.


RE: Regulamin !! - Zythus - 08-02-2010 22:19

Piękny, wspaniały, niesamowity, świetny!
Cool robota, oby tak dalej Big Grin


RE: Regulamin !! - Verudi - 09-02-2010 09:31

Mam nadzieję że po stworzeniu tego działu znikną linki do stron z sygnaturek. Ale jak powszechnie wiadomo nadzieja matką głupich...


RE: Regulamin !! - Bolt - 20-02-2010 08:30

Ej no ale jak jest jakaś zmiana w regulaminie to trzeba zmienić nazwę tematu np. Regulamin [Aktualizacja 03.02] Smile Bo ja np. przez to jeszcze ostatnio odświeżyłem po 3 dniach... Undecided


RE: Regulamin !! - Zythus - 21-02-2010 19:29

No, możnaby napisać aktualizacja czy coś, a nie od tak i nic nikt nie wie Big Grin
Już się do mnie jakiś newbie przyczepił o to o.O


RE: Regulamin !! - mrover - 07-03-2010 21:20

Proponuję zablokować możliwość oceniania osobom które mają już założony temat w tym dziale.
Niektórzy użytkownicy oceniają wszystkim tematy na "1" żeby ich się bardziej wyróżniał.


Edit: Piszę poważnie. W dziale zaproszenia znajduje się wątek z 2 odwiedzinami i oceną "1" :|


[Zamknięty]Regulamin !! - Killer - 21-05-2011 09:57

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.