Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Allegro Smart opinie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Allegro Smart opinie? (/Temat-Allegro-Smart-opinie-157997)

Strony: 1 2 3


Allegro Smart opinie? - Majka - 31-08-2018 14:24

Allegro Smart to nowa usługa, która została uruchomiona 27 sierpnia. Jest to polska odpowiedź na Amazon Prime. W ramach jednej opłaty będzie można przez 365 dni w roku korzystać z darmowej dostawy produktów.


Pewnie każdy z Was ma konto na allegro i każdy z Was zauważył "cudo" wprowadzone przez allegro tzw. Allegro Smart. Sprawa prosta; płacisz raz wysyłasz cały rok (lub mniejszy pakiet na pół roku). Wszystko ładnie pięknie ale jednak.... po zakupie:
https://www.purepc.pl/felietony/zanim_kupisz_allegro_smart_czyli_slow_kilka_o_tym_jak_nie_dac_sie_wrobic

Ciekawi mnie co Wy o tym sądzicie? Jakie wady i zalety?
Zasadnicze pytanie wykupiliście usługę???

Regulamin AllegroSmart:
https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-allegro-smart-jDel3gmrqt1


RE: Allegro Smart opinie? - Adriano42 - 31-08-2018 14:27

Też się tym zainteresowałem i chętnie poznam opinie innych, którzy już skorzystali być może bo waham się nad wykupieniem tej opcji.


RE: Allegro Smart opinie? - twardy - 31-08-2018 14:34

Poczekac miesiac albo dwa i zobaczyc jak zareaguja sprzedawcy. Obstawiam januszowanie i kombinowanie po obu stronach.


RE: Allegro Smart opinie? - Artinesse - 31-08-2018 15:07

Dla mnie ten program jest bez sensu i jest to dodatkowa reklama dla allegro i zarabianie na naiwności ludzi, którzy nie są zbytnio obeznani w allegro. Jak wiadomo allegro smart nie obejmuję pokrywania przesyłek kurierskich. Ja osobiście nie wykupiłam tego programu choć regularnie korzystam z allegro ponieważ moi sprzedawcy gdzie robię zakupy oferują darmowe wysyłki. Oczywiście bez podnoszenia ceny produktu. Także dla mnie prywatnie jest to nie opłacalne by wykupywać allegro smart. Większość sprzedawców oferuję darmową wysyłkę do paczkomatów lub punktów odbioru paczek.


RE: Allegro Smart opinie? - PremAccHack - 31-08-2018 15:20

Większość? Jak robisz zakupy za 100zl+ to może pokryja. A tak to od 40zl masz za free przesyłkę. InPostem dość szybko paczki przychodzą. 50zl to nie jest na rok nie wiadomo jaka kwota. Moim zdaniem się opłaca. Szkoda że kurierskich do tego nie dodali.


RE: Allegro Smart opinie? - shymon - 31-08-2018 15:48

Mam, w przyszłym tygodniu mi się zwróci jak dobrze pójdzie.
Sprzedawca normalnie wbija na paragon koszt wysyłki więc nie widzę powodów aby sprzedawcy sztucznie podnosili ceny towaru.
Ofert Smart jest na prawdę sporo.
Nie polecam jeżeli ktoś mieszka na wsi i ma daleko do punktu odbioru.


RE: Allegro Smart opinie? - Artinesse - 31-08-2018 15:48

(31-08-2018 15:20)PremAccHack napisał(a):  Większość? Jak robisz zakupy za 100zl+ to może pokryja. A tak to od 40zl masz za free przesyłkę. InPostem dość szybko paczki przychodzą. 50zl to nie jest na rok nie wiadomo jaka kwota. Moim zdaniem się opłaca. Szkoda że kurierskich do tego nie dodali.

Kupuję u sprzedawców, którzy od 40 zł. oferują darmową wysyłkę na paczkomat inpost lub odbiór w punkcie poczta 48h.


RE: Allegro Smart opinie? - rachman - 31-08-2018 17:42

Kupuję za kwoty lub u sprzedawców którzy mają przesyłkę za darmo lub kupuję drobnicę której nie obejmuje Smart bo za tania także odpuszczam ten program. U mnie by się nie zwróciło raczej bo albo za zbyt małe kwoty kupuję albo przesyłka i tak za free Wink


RE: Allegro Smart opinie? - czarny_łabędź - 01-09-2018 03:33

Moim zdaniem naprawdę się nie opłaca, ponieważ trzeba spełniać warunki, aby z tego można było korzystać. Nuda Rolleyes


RE: Allegro Smart opinie? - amidalez - 09-09-2018 20:20

Ja się zastanawiam, bo w sumie głównie kupuję do paczkomatu.
I chyb kupię, choć jeszcze sprawdzam ceny smart i nie-smart
W kazdym razie polecam filmik: https://www.youtube.com/watch?v=rXsswGlUyjA
Koleś zwraca uwagę na różne "haczyki"