Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Numery telefonu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Numery telefonu (/Temat-Numery-telefonu-157967)

Strony: 1 2


Numery telefonu - kiepskiw80 - 29-08-2018 21:34

Cześć i czołem.
Potrzebuje kilka numerów telefonów aby móc potwierdzić swoje konta na FB? Jak to zrobić?


RE: Numery telefonu - bartosz1995 - 29-08-2018 21:37

Kupić i zarejestrować lub kupić u kogoś weryfikacje.


RE: Numery telefonu - danoneksss - 29-08-2018 21:41

Ewentualnie możesz skorzystać ze stron typu: smspva, textnow Wink


RE: Numery telefonu - kiepskiw80 - 29-08-2018 22:20

(29-08-2018 21:37)bartosz1995 napisał(a):  Kupić i zarejestrować lub kupić u kogoś weryfikacje.

(29-08-2018 21:41)danoneksss napisał(a):  Ewentualnie możesz skorzystać ze stron typu: smspva, textnow Wink

Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie kupić kilka kart prepaid i zarejestrować na siebie. Tylko co na to prawo i ustawa antyterorystyczna ?
Bo jeśli kupię weryfikację u XYZ to w razie problemu z kontem za jakiś czas i przy próbie odzyskania konta smsem/numerem telefonu to raczej go nie odzyskam? Prawda


RE: Numery telefonu - twardy - 29-08-2018 22:59

W niektorych sieciach mzoesz rejestrowac karty bez limitu, chyba w orange tak jest. Jak skorzystasz ze stron: smspva, textnow to istnieje szansa, ze ktos Ci w ten sposob zajuma konto.


RE: Numery telefonu - rachman - 30-08-2018 08:54

Cytat:W niektorych sieciach mzoesz rejestrowac karty bez limitu
Eeee chyba w każdych. Z jakiej racji i jakim prawem niby ktoś ma Ci ograniczać ilość posiadanych kart SIM? Kiedyś mi taki pic próbowali wcisnąć w salonie że mam kilka kart więc już za dużo i nie zarejestrują mi (oczywiście zaraz po tym zaoferowali ofertę na abonament... facepalm ) - zadzwoniłem na infolinię i przepraszali za niekompetencję swoich pracowników. Nie słyszałem by jakiś przepis ograniczał ilość rejestrowanych kart. Nawet jeśli sieć ma jakieś ustalone ograniczenia to idziesz do kiosku kupić itp. a skoro już masz kartę nie mają prawa odmówić Ci rejestracji karty przecież.


RE: Numery telefonu - Legionista93 - 30-08-2018 09:37

W t-mobile mamy limit rejestracji kart z tego co wiem.
Tak jak kolega pisał wyżej Orange bez limitów Smile


RE: Numery telefonu - rachman - 30-08-2018 09:41

Poważnie? Z nimi akurat nie miałem za wiele ale sprawdzę to Wink Dzięki za info. Dziwne to by było.


RE: Numery telefonu - EfectiveWork - 30-08-2018 11:49

A czy jeszcze jakieś inne sieci oferują nie ograniczoną ilość rejestracji kart sim ??

T-mobile niestety można zarejestrować tylko 20 kart na jeden pesel czyli osobę.


RE: Numery telefonu - rachman - 30-08-2018 19:03

Nie wiem jak teraz ale kiedyś virgin i biedrona nie miała limitów, ogólnie w wirtualnych tych firmach to nie spotkałem nigdy limitu choć pewnie gdzieś są skoro t-mobile ma. Play jeszcze możesz sprawdzić - jeśli ma jakiś to pewnie sporo większy.