Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kandydatura na Radnego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Kandydatura na Radnego (/Temat-Kandydatura-na-Radnego-157952)



Kandydatura na Radnego - eden16 - 28-08-2018 15:25

Siemanko,

Więc, doceniam to forum i wiem, że wiele osób tutaj jest myślących, zastanawia mnie rzeczy, czy któryś z użytkowników był może Radnym w mieście, gminie?

Jedni wiedzą, inni troche mniej, natomiast zbliżają się wybory samorządowe, w tej kadencji postanowiłem spróbować swoich sił, wśród zamożnych osób w podeszłym wieku na listach do Rady miasta będę widniał ja.
Potencjał wydaje mi się, że mam duży ponieważ mimo wieku, jestem dosyć popularną osobą w mieście, zarówno w młodym jak i starym pokoleniu. Dlatego chciałbym porozmawiać z osobą, która może juz ma to doświadczenie.
Więc, może ktoś się znajdzie na naszym forum Smile


RE: Kandydatura na Radnego - bartosz1995 - 28-08-2018 16:39

Jeżeli masz jakieś pytanie odnośnie samorządu, kampanii etc. to pisz pw.


RE: Kandydatura na Radnego - thomasward - 28-08-2018 17:28

Jak chcesz sugestie i porady od osoby, która pracowała w NGO związanym z samorządami polskimi własnie to zapraszam na priv z pytaniami. Wink