Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
☆Update☆ 10zł za lead, bonus 5$ + dowód wypłaty - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
☆Update☆ 10zł za lead, bonus 5$ + dowód wypłaty (/Temat-%E2%98%86Update%E2%98%86-10zl-za-lead-bonus-5-dowod-wyplaty-157911)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: ☆Update☆ 10zł za lead, bonus 5$ - broofie - 01-09-2018 16:00

Widze, ze ludzie dalej stoja przy swoim i twierdza ze ten sposob jest nieetyczny, nieuczciwy. Ale z jakiego powodu? Nie wiem i nie mam zamiaru dalej zaglebiac sie w ten temat. Ponad polowa osob prowadzi dzienniki na tym forum uzywajac tych samych narzedzi i "sasiednich" sposobow.

Ten kto chce zarobic realne i dosyc spore pieniadze (zalezne od naszego zaangazowania) nie powinien absolutnie czego sie obawiac. Ludzie w ten sposob dzialaja od ponad 5 lat, ja sam od 3 lat siedze w CPI/CPA i nigdy problemow - czy z wyplata, czy z cofkami - nie mialem, a wygenerowanych wyplat mam kilkaset z roznych serwisow dzialajac podobnym sposobem.

"Ciekawy jestem wyników użytkowników, którzy mocno w ten system się zaangażowali."

Nie jest ich co prawda duzo i nie mam zamiaru ujawniac konkretnych kwot ale dniowki niektorych poleconych az mnie samego zadziwily. Jeden z nich posiadal juz nazwijmy to "zaplecze" na Facebooku i metoda jak najbardziej sie sprawdzila.
Prawda jest taka, ze co poniektorym skutecznie udalo sie zniechecic nowych uzytkownikow ktorzy chcieli by od czegos zaczac. Wymyslanie niewiadomo jakich historii ktore rzucily negatywny obraz na poradnik. A szkoda, bo akurat dla nowicjuszy chcacych zarobic chociazby pierwsze $ przez internet ten sposob wg mnie jest jak najbardziej odpowiedni.


☆Update☆ 10zł za lead, bonus 5$ - Damkofr - 02-09-2018 05:58

Później zarejestruje się z refa. Wyglada ciekawie.

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka


RE: ☆Update☆ 10zł za lead, bonus 5$ + dowód wypłaty - broofie - 05-09-2018 14:36

3 dni działania na Facebook`u i o to rezultat:

[Obrazek: fv7QoyW.jpg]

Wypłaty wychodzą bez problemów jak widać.


RE: ☆Update☆ 10zł za lead, bonus 5$ + dowód wypłaty - Szalony - 07-09-2018 08:28

Czyli za email itd z Polaka nic się nie dostaje? Big Grin tylko USA?

Na fb mam fanpage 200tyś like


RE: ☆Update☆ 10zł za lead, bonus 5$ + dowód wypłaty - milosz998 - 07-09-2018 12:01

A mnie przekonałeś, konto zrobione z Twojego reffa, sprawdzę Smile


RE: ☆Update☆ 10zł za lead, bonus 5$ + dowód wypłaty - supercola - 07-09-2018 15:25

Zapodasz sposób 2/3 ? Snapchata kiedyś próbowałem i przy 3k oglądalności zyski były marne.


RE: ☆Update☆ 10zł za lead, bonus 5$ + dowód wypłaty - Arczit - 09-09-2018 17:32

Napisałem PW, odnośnie refa Smile)


RE: ☆Update☆ 10zł za lead, bonus 5$ + dowód wypłaty - PakoMasakrator - 09-09-2018 23:26

Próbowałem robić twoim sposobem, ale dostaje bany na snapie... Sad
wiesz może dlaczego?
ps: w zdjęciach nie było nagości


RE: ☆Update☆ 10zł za lead, bonus 5$ + dowód wypłaty - Arczit - 12-09-2018 00:13

Broofie, napisałem w tamtym tygodniu. Temat umarł czy jest inny powód? Jeśli masz czas sprawdź PW. Pozdro Sad


RE: ☆Update☆ 10zł za lead, bonus 5$ + dowód wypłaty - broofie - 12-09-2018 18:15

Tak, zabieram się za odpisywanie na prywatne wiadomości, niestety wcześniej musiałem chwilowo opuścić grono zarabiam ze względu na problemy ze zdrowiem =)

Zaznaczę tylko, że nie prowadzę mentoringu, zawsze opisuje metodę w głównym poście do wyczerpania, więc na dobrą sprawę jeśli ktoś nie umie z tego skorzystać to metoda po prostu nie jest dla niego.