Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy Laika - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Problemy Laika (/Temat-Problemy-Laika-157900)



Problemy Laika - deidara3210 - 26-08-2018 12:06

Mam problem mianowicie zakupiłem hosting www na mintshost do tego domene na nazwa.pl. Dodałem domene na hosting, przekierowałem dnsy w nazwie na te które dostałem w mailu od mintshost (trochę grzebałem w pliku hosts w systemie ale nic mi nie wyszło więc sobie odpuściłem i zostawiłem plik taki jak zastałem), następnie zainstalowałem wordpressa i problem polega na tym ze w żaden sposób nie wchodzi mi moja strona wpisując swoją domene wychodzi mi komunikat "Apache is functioning normally" dodając przedrostek www że strona nie istnieje próbując wejść w panel WP poprzez /wp-admin sytuacja wygląda identycznie dodam że od przekierowania dns mineły już 24 godziny czy ktoś wie w czym może leżeć problem ?


RE: Problemy Laika - Mikey - 26-08-2018 12:20

A czy w biznes host dodałeś tą domenę do hostingu i przekierowałeś ją w odpowiedni folder na serwerze, gdzie zainstalowałeś WP?


RE: Problemy Laika - deidara3210 - 26-08-2018 12:24

@[Mikey] Domena jest dodana w DirectAdmin, wp zainstalowałem w folderze domanin/moja domena/public_html.

Domena którą dostałem przypisaną do hostingu od nich w mailu działa bez zarzutów, więc napewno problem leży po mojej stronie


RE: Problemy Laika - TheKing - 26-08-2018 12:33

Propagacja DNS trwa do 48h