Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Puzz.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Puzz.pl (/Temat-Puzz-pl-1579)

Strony: 1 2


Puzz.pl - adamsonm - 08-02-2010 22:13

Chodzi tutaj o to żeby być szybszym od przeciwnika w układaniu puzzli.
5 rund.
Za to o ile będziemy szybsi dostajemy pieniądze.
Rejestracja jest płatna przez SMS, ale jest to jedyna opłata jaką ponosimy. Za to że ktoś się zarejestruje z naszego linka dostajemy określoną liczbę punktów.
Aby wypłacić wygraną potrzeba ileś punktów.
Zależne od naszej wygranej.
Za np. 30 zł potrzebujemy ok.11 punktów.
Gdy już będziemy mieli wystarczającą liczbę punktów możemy wypłacić wygraną na 2 sposoby:

przelew bankowy;

przekaz pocztowy;


Przy wybraniu opcji przekaz pocztowy zostaje naliczona prowizja w wysokości 2,50 dlatego polecam darmowe konto w np. mBank
izzyKonto od 13 lat
eKonto

Jakby ktoś mógł w eKoncie na 2 stronie w miejscu Zostań Super Bojownikiem wpisać adamsonm, byłbym wdzięczny Smile

Nie wiem co tu jeszcze napisać, sprawdźcie sami oto link do puzzli ---> http://puzz.waw.pl/?p=Dul1h60Dmp0N
i czysty link : http://puzz.pl/


RE: Puzz.com - krzych91 - 08-02-2010 22:45

A działa to faktycznie? Bo taki sms to dosyć drogi, 6zł + VAT. 7.32zł w sumie o ile się nie mylę?


RE: Puzz.com - adamsonm - 08-02-2010 22:58

nie wiem, bo narazie mam za mało punktów ale myślę że tak bo za te punkty to im się zwraca kasa, ale ty wydajesz tylko te 7 zł a możesz wygrać dużo, tylko musisz poszukać ludzi chętnych. Kiedyś dawałem komentarze na wp ale teraz nie mam czasu


RE: Puzz.pl - Sheldon - 09-02-2010 09:28

Dosyć ciekawie wygląda ale poczekam na jakiś pierwszy dowód wypłaty. Dlaczego nikt nie czyta regulaminu? Treść uboga, reflink zamaskowany. Nie to żebym się czepiał, ale po co w takim razie regulamin skoro nikt go nie przestrzega?


EDIT ADMIN :
odpowiedziałem Ci już w innym temacie, a co do refów i łamiących regulamin tematów to są na bierząco aktualizowane/moderowane
pozdro.


RE: Puzz.pl - Tiger04 - 13-02-2010 17:47

Mam pytanie co to tego serwisu.Czy opłaca się wogóle tam rejestrować. Ile trzeba mieć przynajmniej złoty żeby można było je wypłacić.


RE: Puzz.pl - adamsonm - 13-02-2010 18:16

aby się zarejestrować musisz wygrać z przeciwnikiem żeby mieć min. 5 zł. Możesz wypłacić każdą kwotę nawet 5 zł jak uzbierasz określoną liczbę punktów, czyli ileś osób założy konto z twojego linku. Według mnie się opłaca, osobom które mają dużo znajomych albo telefon w abonamencie, bo możesz sobie sam zakładać konta (to jest legalne bo i tak płacisz) jak ma ci się skończyć czas i ci zostanie kasa na telefonie. Zrób jak uważasz Big Grin


RE: Puzz.pl - Tiger04 - 14-02-2010 09:41

A ty już coś wygrałeś?


RE: Puzz.pl - Sweete - 14-02-2010 14:04

Ja nie znam nikogo kto by coś w to wygrał,


RE: Puzz.pl - adamsonm - 14-02-2010 23:38

tiger04
Ja jeszcze nic, bo nie mam czasu na rozsyłanie. z trudem zdobyłem z-list na lockerz a jest to darmowe więc z smsami jest ciężej


RE: Puzz.pl - Tiger04 - 15-02-2010 18:37

Jak będę mial tylko jakieś wolne fundusze to zarejestruje się na tej stronie i się[/align] zobaczy jak by co dam notke =]