Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc od full2k [PPI] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomoc od full2k [PPI] (/Temat-Pomoc-od-full2k-PPI-157896)



Pomoc od full2k [PPI] - full2000 - 26-08-2018 11:01

Witam wszystkich! Smile

Po długim czasie wracam tutaj na forum oraz do aktywnego działania w branży pay per install.

Jak sami wiecie długo mnie nie było, człowiek ma różne problemy a życie potrafi nas zaskakiwać.

Od tamtego czasu sporo się zmieniło w mojej mentalności - zmądrzałem i wydoroślałem Cool Cool

Do nowych osób - każdy kto rejestruje się w cinstaller z mojego linku, może liczyć na pomoc!

a dokładniej wysyłam link do mojej zamkniętej podstrony, na której podaję cenne wskazówki do ppi

na prywatną podstronę mogą wchodzić tylko moi poleceni ponieważ jest zabezpieczona hasłem-pin

Link oraz hasło/pin otrzymasz po rejestracji z tego tematu Kliknij tutaj aby otrzymać ref-link

Serdecznie pozdrawiam i życzę samych sukcesów sobie i Wam drodzy użytkownicy, pisał Karol full

PS. Po rejestracji nie zapomnijcie napisać na pw, do mnie Smile


RE: Pomoc od full2k [PPI] - full2000 - 30-08-2018 11:55

Ważne!

@edit: Uwaga! Zmiana, z racji tego, że niedługo aktualizuję wskazówki do ppi (poradnik), teraz otrzymają go tylko i wyłącznie osoby z zebranym min. choć 1 leadem! Ma to na celu ograniczenie nieaktywnych kont i tych zakładanych tylko dla samego poradnika. Od teraz nowe wskazówki są udostępniane w formie linku do mojej zabezpieczonej hasłem strony. PIN otrzymają tylko i wyłącznie osoby z 1+ leadem! Proszę by nie pisać po samej, pustej rejestracji! Dziękuję i pozdrawiam Smile




Pomoc od full2k [PPI] - Hybrid1990 - 28-12-2018 00:15

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.