Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cointiply - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Cointiply (/Temat-Cointiply-157878)

Strony: 1 2 3 4


RE: Cointiply - xdax1 - 02-10-2022 07:19

Ogólnie to nie jest źle, nie wtopiłem ale też dużo nie zarobiłem. Wyszło jakieś $5 na + w tym msc.
Co ciekawe, wszedłem rano a tam $170, czyli -30$ już myślałem. Na szczęście okazało się, że moja postać ciągle żyła i czekała na kolejne walki i wyszło $205.
Mimo tego, że miałem 3 postacie to nie zarobili więcej, więc raczej wrócę do dwóch bohaterów.
[Obrazek: rVqsF13.png]

Ponownie zająłem 3 miejsce w tabeli.


RE: Cointiply - Lysyyy - 13-10-2022 23:55

Powie ktos czy to dziala?


RE: Cointiply - xdax1 - 01-11-2022 13:20

W tym miesiącu powróciłem do dwóch postaci i ładnie oddało. Poprzednio pisałem, że miałem $205 no i teraz wyszło w zasadzie równe +$100 bo kwota po wygranych to $305 Cool (oczywiście policzyłem już zysk, bo z wygranych było więcej $ ale trzeba odliczyć wydaną kwotę na postacie).
[Obrazek: ciah4l2.png]

Statystyki:
[Obrazek: 4GC73fq.png]


RE: Cointiply - xdax1 - 26-11-2022 10:10

Widzę, że topka się nieźle bije. John zmienił taktykę z kilku postaci na jedną, aby dorównać lvl. Zobaczymy jak wpłynie to na mnie.
[Obrazek: F0vdCxS.png]

Mam nadzieję, że uda się coś wygrać więcej, bo planuję zlecić więcej i w ogóle sprawdzić czy tyle wypłacą.


RE: Cointiply - xdax1 - 01-12-2022 14:23

Nie wpłynęło to na mnie w ogóle, a wręcz przeciwnie było $306 jest $442 Cool 136$ profitu
[Obrazek: pYu0ZNs.png]

[Obrazek: fAm4jUd.png]

Zlecam trochę, zobaczę czy w ogóle wypłacą, bo jeśli nie to dopiero będzie facepalm


RE: Cointiply - xdax1 - 02-12-2022 12:35

Była obawa, ale wczoraj zlecone $100 a dzisiaj już otrzymane Big Grin
[Obrazek: 2GbzQNz.png]

Więc strona płaci jak najbardziej i większe kwoty.


RE: Cointiply - xdax1 - 03-12-2022 22:34

W ogóle teraz dopiero zobaczyłem, taka ciekawostka. Wcześniej pisałem, że John zmienił taktykę na jedną postać aby walczyć na równi z lvl Keith25 i dzięki temu wygrał.
[Obrazek: r7mPwaB.png]

Chłop się nieźle musiał wkurzyć, miał 810.810 lvl, gdzie ja 75.181 i kosztuje to już dosyć sporo $, więc co dopiero on? A wygrał mniej niż ja Rolleyes
Ciekawe czy będzie dalej grał po takiej stracie.

[Obrazek: tDcBx7K.png]


RE: Cointiply - xdax1 - 15-12-2022 16:36

Nie wiem czemu ale pula wynosi tylko $500 gdy wcześniej po 3-4000$, widocznie ci wielcy z topki nie weszli w ogóle po poprzedniej walce gdy jeden stracił większość.
Teraz się zastanawiam czy w ogóle jest sens wchodzenia.


RE: Cointiply - xdax1 - 21-12-2022 13:14

A to już wiem czemu tylko taka pula była, dzisiaj postanowiłem kupić postać i zacząć działać a tu taka niespodzianka:
Cytat:INFO: Cointiply Arena has been discontinued. Check back for new announcements in the future.

Zastanawiam się teraz czy wypłacić wszystko czy czekać, może od stycznia ruszy.


RE: Cointiply - xdax1 - 21-01-2023 08:17

Postanowiłem zlecić wszystko bo nadal nie działa, a zaraz luty. Ciekawe czy dostanę bez problemu taką kwotę, w razie czego zawsze moge zrobić depozyt aby ponownie grać.