Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cena dostępu do serwisu z unikalnymi BOT-ami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Cena dostępu do serwisu z unikalnymi BOT-ami (/Temat-Cena-dostepu-do-serwisu-z-unikalnymi-BOT-ami-157824)

Strony: 1 2


Cena dostępu do serwisu z unikalnymi BOT-ami - xOceanFirex - 20-08-2018 23:17

Witam,
Zastanawia mnie od dłuższego czasu, jaka byłaby rozsądna cena za udostępnienie serwisu w którym daje do ściągnięcia napisane przez mnie BOT-y do promocji, automatyzacji pracy oraz link building-u i scrapingu danych. Cena w formie miesięcznego abonamentu.

Edit:
Dodam, że wartość narzędzi obecnie wynosi kilka tys złotych i są to autorskie skrypty stworzone przez mnie. Średnio w miesiącu dochodzi 1-2 boty pisane na moje potrzeby.


RE: Cena dostępu do serwisu z unikalnymi BOT-ami - radek0389 - 20-08-2018 23:41

Ciężko jest oszacować, kiedy nie podałeś nawet żadnej listy narzędzi, do której użytkownik otrzymuje dostęp. Jakie boty? Do czego konkretnie? Jakie funkcjonalności? Ile dostępnych botów?


RE: Cena dostępu do serwisu z unikalnymi BOT-ami - xOceanFirex - 20-08-2018 23:51

Do czego napisałem. Obecnie koło 10 plus przybywa co miesiac około 2ch.

Przykładem jednego z mniejszych botów może być ten, ktory sprzedaje do czyszczenia zaśmieconych fanpage (bez ograniczen co do dodawan przez api)


RE: Cena dostępu do serwisu z unikalnymi BOT-ami - xmaniek6 - 21-08-2018 08:46

trochę bez sensu jak użytkownik ma kupować cały dostęp do wszystkich botów, lepiej do jednego którego chce i wtedy jak zobaczy i powie "tak to jest ten bot , którego szukałem" i niech za tego bot , którego potrzebuje, płaci miesięcznie np. 50zł (to przykładowa cena nie wiem ile u ciebie kosztuje bot)


RE: Cena dostępu do serwisu z unikalnymi BOT-ami - xOceanFirex - 21-08-2018 09:36

to wolisz kupowac dostep do jednego zamiast wszystkich?


RE: Cena dostępu do serwisu z unikalnymi BOT-ami - TheKing - 21-08-2018 09:52

(21-08-2018 09:36)xOceanFirex napisał(a):  to wolisz kupowac dostep do jednego zamiast wszystkich?

Wszystko zależy od opłacalności, jeżeli wiem, że będę używał jednego bota i lepiej wyjdę na zakupie tego konkretnego to po co mam kupować dostęp do wszystkiego i to w formie subskrypcji?


RE: Cena dostępu do serwisu z unikalnymi BOT-ami - xmaniek6 - 21-08-2018 10:33

Tak chcę jeden to kupie dostęp do tego zamiast do wszystkich
np za 1 bota konkretnego , którego chcę używać zapłacę miesięcznie z 40 zł
za wszystkie boty na miesiąc koszt był by z 100zł (to zależy od ciebie to tylko przykład )


RE: Cena dostępu do serwisu z unikalnymi BOT-ami - EfectiveWork - 21-08-2018 12:11

Również uważam tak samo jak pozostali.


RE: Cena dostępu do serwisu z unikalnymi BOT-ami - PremAccHack - 21-08-2018 12:22

Opisz ładnie boty zrób temat w dziale sprzedam i po problemie Smile


RE: Cena dostępu do serwisu z unikalnymi BOT-ami - xOceanFirex - 21-08-2018 13:39

Ok, dzięki. Temat do zamknięcia Smile