Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najoptymalniejsza monetyzacja pliku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Najoptymalniejsza monetyzacja pliku (/Temat-Najoptymalniejsza-monetyzacja-pliku-157753)

Strony: 1 2


RE: Najoptymalniejsza monetyzacja pliku - Leaders - 14-09-2018 16:43

(13-09-2018 21:15)azzaz napisał(a):  @[Karczu] Zarabiałem na smsach i postanowiłem spróbować z czymś innym tutaj ostatecznie teraz. Wysłałem zgłoszenie przy usłudze przelewy online w hotpay. Ile mniej więcej trwa u Was weryfikacja takiego zgłoszenia? Bo smsy już wyłączyłem i zmieniłem LP pod faktyczną sprzedaż usług + w regulaminie zmieniłem, że kupno sprzedaż, a nie płatne smsy na potrzeby weryfikacji tej usługi w hotpay i nic nie zarabiam aktualnie dopóki nie podepnę sposobu monetyzacji nowego.

Z reguły do 48h jest moderowane są zgłoszenia.


RE: Najoptymalniejsza monetyzacja pliku - azzaz - 14-09-2018 17:12

Oki dzięki. Szczerze mówiąc hotpay mnie naprawdę zaskoczyło pozytywnie bo zgłoszenie wysłałem wczoraj wieczorem i już miałem zaakceptowane dzisiaj z rana Big Grin Niektóre inne sieci przyzwyczaiły mnie do czekania po 2-3 dni na weryfikację...