Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najoptymalniejsza monetyzacja pliku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Najoptymalniejsza monetyzacja pliku (/Temat-Najoptymalniejsza-monetyzacja-pliku-157753)

Strony: 1 2


Najoptymalniejsza monetyzacja pliku - azzaz - 16-08-2018 13:28

Witam, jaka waszym zdaniem jest najlepsza opcja monetyzacji pliku do pobrania? Optymalna tak, żeby stosunek pobrań do prowizji się zgadzał. Bo najwyższa sms za 30zł np. może wyjść dużo gorzej niż ten za 7zł bo za 30 nikt nie będzie pobierał. Chodzi o plik w formacie pdf. Delikatny blackhat, ale to naprawdę delikatny. Nie będę mówił co to dokładnie, ale powiem tylko, że książka. Książka prawdziwa, a delikatny blackhat, lub właściwie grayhat bo jest to nie moja książka, a przetłumaczona przeze mnie angielska publikacja(nie mam praw autorskich). Mam lp już gotowy + strategię reklamowania tego i teraz pytanie pod co to najlepiej podpiąć, żeby konwersja i zarobki się zgadzały?


RE: Najoptymalniejsza monetyzacja pliku - Karczu - 16-08-2018 13:41

Im więcej metod płatności tym lepiej.

Zepnij to sobie z HotPay - masz SMS, przelewy, blik, paysafecard etc.


RE: Najoptymalniejsza monetyzacja pliku - azzaz - 16-08-2018 14:14

O o szybkich przelewach nie pomyślałem, a to faktycznie dobry pomysł Big Grin


RE: Najoptymalniejsza monetyzacja pliku - Captain - 17-08-2018 14:58

Myślę, że sms za 10zł wysłałoby o wiele więcej osób niż taki za 30zł. Bo 30zł to u wielu całe miesieczne doładowanie które trzeba przeznaczyć na tą jedną rzecz, a 10zł to tylko część pieniędzy z konta więc mniej szkoda byłoby wydać.


RE: Najoptymalniejsza monetyzacja pliku - cezar78 - 17-08-2018 17:14

Zrób content lockera z ogads albo adgatemedia, ustaw email submit jako priorytetowe oferty


RE: Najoptymalniejsza monetyzacja pliku - azzaz - 21-08-2018 15:42

Emaile zbieram, ale dla siebie. Dodałem tam odpowiednią klauzulę, wykonam jeszcze kilka formalności i będzie to moja własna legalna baza maili. Ostatecznie będę pobierał płatność przez paypala, lub smsa premium.


RE: Najoptymalniejsza monetyzacja pliku - Czaq - 22-08-2018 20:57

Osobiście powiem Ci, że bardzo ciekawe pomysły dali poprzednicy. Moim zdaniem warto dodatkowo jeszcze połączyć kilka pomysłów i zrobić weryfikacje kilku etapową - zysk wtedy będzie naprawdę porządny Wink


RE: Najoptymalniejsza monetyzacja pliku - azzaz - 23-08-2018 11:24

Z weryfikacją kilkuetapową wpadłem na pewien pomysł będę go testował niedługo Big Grin
Na początku była jedna książka i się sprzedawała nawet, ale pozmieniałem trochę rozdziały i rozbiłem ją na dwie części. Najciekawsze rozdziały są na końcu myślę dla ludzi z tej niszy, a pod koniec pierwszej części jest link do drugiego LP i tam po prostu część druga książki. Kolorowo i dużymi literami napisana cena(a jakże super promocyjna, przeceniona o 70% z okazji wakacji xD), żeby nikt nie mógł mieć pretensji i kolejna bramka płatności sms. Teraz nadszedł okres testów. Możliwe, że zrobię trochę więcej LP tego samego produktu i puszczę kilka różnych reklam.


RE: Najoptymalniejsza monetyzacja pliku - Andrew_wojownik - 25-08-2018 23:53

Tak jak ktoś poprzednio wspomniał, sporo osób pyta o paysafecard przy tym co ja sprzedaję, zwłaszcza, że z smsa dostaje się tylko 50%. Albo taki przelew blik coraz popularniejszy, prosty w użyciu to 95% kasy dla Ciebie (po odliczeniu bramki płatności).


RE: Najoptymalniejsza monetyzacja pliku - azzaz - 13-09-2018 21:15

@[Karczu] Zarabiałem na smsach i postanowiłem spróbować z czymś innym tutaj ostatecznie teraz. Wysłałem zgłoszenie przy usłudze przelewy online w hotpay. Ile mniej więcej trwa u Was weryfikacja takiego zgłoszenia? Bo smsy już wyłączyłem i zmieniłem LP pod faktyczną sprzedaż usług + w regulaminie zmieniłem, że kupno sprzedaż, a nie płatne smsy na potrzeby weryfikacji tej usługi w hotpay i nic nie zarabiam aktualnie dopóki nie podepnę sposobu monetyzacji nowego.