Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zaczynamy przygodę z PPI - by TacoX - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zaczynamy przygodę z PPI - by TacoX (/Temat-Zaczynamy-przygode-z-PPI-by-TacoX-157748)

Strony: 1 2 3


RE: Zaczynamy przygodę z PPI - by TacoX - VNMX. - 19-08-2018 17:09

Trzymam kciuki, będę obserwował.


RE: Zaczynamy przygodę z PPI - by TacoX - TacoX - 20-08-2018 10:34

KROK PO KROCZKU...


Wczoraj w Niedzielę nic nie robiłem ze stroną, ale dzisiaj postanowiłem od rana popracować, co zrobiłem dowiecie się w podpunktach poniżej. Jak się umęczyłem... facepalm

ROZPISZĘ TO W PODPUNKTACH


1. Jako iż szablon był wzięty z internetu to była tam masa błędów, kolejne jakie znalazłem to błąd z wyszukiwanie filmów, było ciągle przekierowanie na stronę #error (poprawione = działa normalnie)
2. Kolejny błąd był gdy wrzuciłem na sprawdzenie pięć filmów + okładki + opis + grafika ze specjalnym downloadem, gdyż okładki były raz większe raz mniejsze i robiło to wielki nieład w wyglądzie (poprawione = wszystko symetrycznie)
3. Zmieniłem całkowicie stopkę (footer) gdyż był on cały szary, bleee... dodałem tam grafikę, która składała się z zlepionych 200 okładek filmów w pomniejszonym rozmiarze
4. Dodałem dwie nowe zakładki w stopce - panel kontaktowy oraz regulamin
5. Na samej stronie główniej zacząłem dodawać filmy (aktualnie dodane zostało 20 filmów - to tylko na sprawdzenie) pod kategorię TOP RATED
(wszystko zaczerpniętę z imDB)
6. Został dodany BOT na stronę, że automatycznie co jakiś czas został dodany film na stronę przez administrację (fake)


Na dzisiaj mam dość, ale po woli coś się z tego tworzy Smile



RE: Zaczynamy przygodę z PPI - by TacoX - Czaq - 20-08-2018 10:40

Konkretnie podszedłeś do tematu tworzenia i optymalizacji swojej strony. W planach masz zamiar promować tylko jedną stronę czy rozwinąć projekt jeszcze bardziej?
PS: powodzenia w dążeniu do celu - jest naprawdę ciekawy Wink


RE: Zaczynamy przygodę z PPI - by TacoX - TacoX - 20-08-2018 11:48

(20-08-2018 10:40)Czaq napisał(a):  Konkretnie podszedłeś do tematu tworzenia i optymalizacji swojej strony. W planach masz zamiar promować tylko jedną stronę czy rozwinąć projekt jeszcze bardziej?
PS: powodzenia w dążeniu do celu - jest naprawdę ciekawy Wink

Mam zamiar promować tylko jedną, skupiam się aby zrobić jedno a porządnie. Może później stworzę coś innego np. serwis z grami Smile


RE: Zaczynamy przygodę z PPI - by TacoX - darkin. - 20-08-2018 16:15

Wpadł już pierwszy lead? Powodzenia Smile


RE: Zaczynamy przygodę z PPI - by TacoX - TacoX - 20-08-2018 17:19

Na razie nic nie wpadło, ciągle dodaję na bieżąco wstawki z filmami nawet ich nie promuje strony, gdyż jest nawet 100 wstawek dopiero, a przecież user musi widzieć, że w serwisie nie jest ubogo Smile


RE: Zaczynamy przygodę z PPI - by TacoX - TacoX - 21-08-2018 14:24

DODAJEMY FILMY


W końcu nadszedł ten czas, gdzie mogę zacząć dodawać filmy, strona jest ogarnięta (mechanicznie i graficznie). Więc zostało tylko dodawać i czekać na efekty. Smile


ILE DODAŁEM FILMÓW NA DZIEŃ DZISIEJSZY?


1. Action (filmy akcji) - dodane aktualnie jest 55 filmów (z przedziału 2013-2019).
2. Adventure (filmy przygodowe) - dodane aktualnie jest 16 filmów (z przedziału 1999-2019).
3. Comedy (filmy komediowe) - dodane aktualnie jest 8 filmów (z przedziału 1995-2019).
4. Criminal (filmy kryminalne) - dodane aktualnie są 4 filmy (z przedziału 1995-2019).
5. Documentary (filmy dokumentalne) - dodane aktualnie jest 1 film (z przedziału 2018).
6. Drama (filmy dramatyczne) - dodane aktualnie jest 12 filmów (z przedziału 2000-2018).
7. Family (filmy familijne) - dodane 0 filmów
8. Fantastic (filmy fantasy) - dodane 0 filmów
9. Horror - dodane jest aktualnie 5 filmów (z przedziału 2018-2019).
10. Romantic (filmy romantyczne) - dodane 0 filmów
11. Thriller - dodany aktualnie jest 1 film (z przedziału 2018).
12. Sensational (filmy sensacyjne) - dodane 0 filmów
13. Western - dodany jest 1 film (z przedziału 1966).
14. Other (pozostałe filmy) - 0 filmów

RAZEM: 103 FILMY


Nie powiem jestem zadowolony z moich postępów, już nie mogę doczekać się, jak uzupełnię biblioteczkę z filmami i zacznę reklamować stronę (niedługo leady idę po was). beka



RE: Zaczynamy przygodę z PPI - by TacoX - DawideQQ - 21-08-2018 16:20

Oczywiście te filmy nie działają? Big Grin


RE: Zaczynamy przygodę z PPI - by TacoX - TacoX - 21-08-2018 17:31

Każdy z nich jest podlinkowany pod PPI :] A na stronie jest widoczny baner, że pierw trzeba pobrać launcher klienta żeby obejrzeć Smile


RE: Zaczynamy przygodę z PPI - by TacoX - asiorek - 23-08-2018 16:53

Jak ida prace? Mam nadzieje, że się nie poddałeś ? ;p