Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praca za granicą - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Praca za granicą (/Temat-Praca-za-granica-157725)

Strony: 1 2 3 4


Praca za granicą - mach - 14-08-2018 12:38

Czy ktoś z Was pracuje/pracował za granicą ? Możecie napisać jak tam jest. Czy warto wyjechać ? Z góry bardzo dziękuje za odpowiedz Smile


RE: Praca za granicą - EfectiveWork - 14-08-2018 13:16

Co dla Ciebie znaczy słowo "warto" Smile

Jest bardzo dużo plusów i minusów Smile Czego od nas oczekujesz ?


RE: Praca za granicą - Dante_/ - 14-08-2018 14:12

Jeżeli chcesz pracować za granicą np. na Ukrainie albo Rumunii to jak najbardziej Tobie polecam, pojedź i licz miliony. Huh


RE: Praca za granicą - MrFuturo - 14-08-2018 15:12

Mieszkam w UK od 3 miesięcy i z ręką na sercu mogę polecić. Ludzie pracujący za najmniejszą krajową są w stanie bez najmniejszego problemu się utrzymać i odłożyć trochę kasy nie odmawiając sobie tym samym żadnych przyjemności.


RE: Praca za granicą - Artinesse - 14-08-2018 15:15

Spędziłam 6 lat w Niemczech. Czy warto wyjechać to już zależy co ogarniesz sobie, jaką pracę i mieszkanie. Nie ważne do jakiego kraju wyjedziesz trochę ogarnięcia i języka trzeba mieć. Bez tego ciężko co kolwiek konkretnie działać.


RE: Praca za granicą - RS6 - 14-08-2018 19:07

(14-08-2018 14:12)Dante_/ napisał(a):  Jeżeli chcesz pracować za granicą np. na Ukrainie albo Rumunii to jak najbardziej Tobie polecam, pojedź i licz miliony. Huh

Jestem jeszcze w Rumunii, pracowałem tutaj dla Dużej firmy Gamingowej i jakoś zarobki mi pasowały bo inny kraj to zaraz biedniejszy, pewnie nawet za granicą nie byłeś Huh


RE: Praca za granicą - twardy - 14-08-2018 19:15

Bo ukraina i rumunia to sa bieda kraje, to ze Ty zarabiales dobre pieniadze tam nie oznacza, ze rumunia to dobry cel na emigracje zarobkowa. Dlatego ludzie jezdza na zachod europy.


RE: Praca za granicą - Dante_/ - 14-08-2018 19:22

(14-08-2018 19:07)RS6 napisał(a):  
(14-08-2018 14:12)Dante_/ napisał(a):  Jeżeli chcesz pracować za granicą np. na Ukrainie albo Rumunii to jak najbardziej Tobie polecam, pojedź i licz miliony. Huh

Jestem jeszcze w Rumunii, pracowałem tutaj dla Dużej firmy Gamingowej i jakoś zarobki mi pasowały bo inny kraj to zaraz biedniejszy, pewnie nawet za granicą nie byłeś Huh

Chyba nie zrozumiałeś tego co napisałem ( sarkazm ). Ukraina i Rumunia to kraje, które były w gównie i trochę jeszcze są. A przeczytaj jeszcze raz co napisałeś:
(14-08-2018 19:07)RS6 napisał(a):  pracowałem tutaj dla Dużej firmy Gamingowej

No to ten, jeżeli masz umiejętności to po co pracować w kraju, gdzie zarobki są niższe , niż w Polsce na tym samym stanowisku ( napiszę Tobie od razu, żebyś nie musiał kombinować 'STATYSTYCZNIE' ). Idea


RE: Praca za granicą - mach - 14-08-2018 20:52

Jak wyglądają zarobki za granicą ? Jakie sa stawki na godzine ?


RE: Praca za granicą - radek0389 - 14-08-2018 20:57

(14-08-2018 20:52)mach napisał(a):  Jak wyglądają zarobki za granicą ? Jakie sa stawki na godzine ?

Koleszko, zadajesz tak ogólne pytania, że aż głowa puchnie. Stawka za godzinę dyżuru lekarza w prywatnej klinice w Anglii? Czy może godzina drylowania wiśni w Bułgarii?