Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa Formuła Restocków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Takeagift (/Forum-Takeagift-45)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-50)
+----- Wątek: Nowa Formuła Restocków (/Temat-Nowa-Formula-Restockow-15768)

Strony: 1 2


Nowa Formuła Restocków - stachura - 28-10-2010 20:45

Wpis z blogu:

Cytat:Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom i sugestiom przygotowaliśmy dla Was spory pakiet istotnych zmian, które jeszcze bardziej uatrakcyjnią nasz Serwis.
Bardzo prosimy o wnikliwe zapoznanie się z nimi.

Nowe, promocyjne ceny kont Premium i Elite

W ramach promocji (promocja trwa do 31 grudnia 2010 roku włącznie) obniżyliśmy ceny zakupu kont Premium i Elite:

Konto Premium – TYLKO 1 zł + Vat
Konto Elite – TYLKO 3 zł + Vat
Szczegółowe informacje w Regulaminie Serwisu – Artykuł V, pkt. 27-31
Mnóstwo ciekawych nagród w nowym, zmienionym dziale WYGRYWAJ

Lista nagród w dziale Wygrywaj uległa zmianie, a same nagrody zostały podzielone na 3 poziomy pod względem rodzaju konta a nagrody z poziomu konta Elite podzielone zostały na 10 kategorii. Użytkownicy kont basic będą walczyć o nagrody z POZIOMU BASIC, użytkownicy kont premium będą walczyć o nagrody z POZIOMU BASIC i POZIOMU PREMIUM, natomiast użytkownicy kont elite będą walczyć o nagrody ze wszystkich poziomów i z każdej kategorii. Ze względu na nowe zasady Restocków, nagrody nie mają przypisanej liczby starsów, potrzebnej do jej zdobycia.
Teraz wszystko zależy od Ciebie – nowe zasady Restocków

Postanowiliśmy całkowicie odejść od Restocków w ich obecnej formie.
Aby o wygranej nie decydował przypadek, umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze, czy szybkość połączenia z Internetem, przygotowaliśmy dla Was nowe zasady. Dzięki nim tylko od Was, podjętych przez Was decyzji i przyjętej strategii, zależeć będzie Wasza wygrana w Restocku.

Zasady ogólne:
Restocki będą odbywać się codziennie, o nieregularnych porach dnia i nocy.
Pierwszy Restock odbędzie się 30 października 2010
Powiadomienia e-mail i sms będą dostępne tylko dla kont Premium i Elite w liczbie dwóch powiadomień w cenie 1 zł + Vat. Płatność za pomocą sms w dziale TAGshop.
W powiadomieniu będzie określona dokładna godzina rozpoczęcia oraz czas trwania Restocku.
Powiadomienie zostanie przesłane do użytkownika najpóźniej 15 minut przed rozpoczęciem Restocku.
Użytkownik w dziale Mój profil może określić kanał, którym chce otrzymywać powiadomienie – może otrzymywać powiadomienie e-mailem, smsem, bądź smsem i e-mailem.
Restocki będą odbywać się w specjalnej sekcji „Restock”, która pojawiać się będzie w dziale Wygrywaj w momencie rozpoczęcia Restocku.
Koszt wejścia do sekcji Restock to 5 000 starsów. Starsy nie są zwracane.
Ilość poszczególnych nagród nie jest podawana.
Użytkownik ma prawo uczestniczyć tylko raz w danym Restocku.

Przebieg Restocku:
W momencie rozpoczęcia Restocku w dziale Wygrywaj pojawia się banner z informacją o Restocku oraz czasem jaki pozostał do jego zakończenia.
Po wejściu w sekcję Restock widoczne są tylko te nagrody, które są w danym uzupełnieniu dostępne.
Użytkownik wybiera nagrodę, którą chce zdobyć, a następnie składa swoją propozycję liczby Starsów jaką jest w stanie zaoferować za wybraną nagrodę.
Po złożeniu oferty pojawia się Status Twojej propozycji:
status czerwony – inni użytkownicy złożyli lepsze propozycje, nie masz dzisiaj szans na nagrodę
status pomarańczowy – Twoja propozycja nie jest najlepsza, ale masz ciągle szansę (w przypadku większej ilości nagród)
status zielony – Twoja propozycja jest w tej chwili najlepsza, jeżeli nikt Ciebie nie przebije nagroda jest Twoja
Nagrodę zdobywają Ci użytkownicy, których propozycja okaże się jedną z najlepszych dla danej ilości nagród.
Informacje o propozycjach składanych przez użytkowników podczas Restocku nie są udostępniane.
W przypadku kilku tych samych propozycji kwalifikujących się do odbioru nagrody pierwszeństwo będą mieli użytkownicy z większą ilością skutecznych poleceń, jeżeli to nie pomoże to w drugiej kolejności będzie brana pod uwagę większa ilość Starsów pozostałych na koncie użytkownika.
Jeżeli propozycja użytkownika okaże się za mała w porównaniu do propozycji innych Użytkowników, z konta Użytkownika zostanie odjęte 20% Starsów ze złożonej propozycji – reszta Starsów wróci na konto użytkownika.
Po zakończeniu Restocku Użytkownicy którzy wygrali nagrody zostaną o tym powiadomieni w Skrzynce Powiadomień.
Dostęp do TAGtalka i wprowadzenie płatności PayPal

Pełny dostęp do Tagtalka mają użytkownicy kont Elite, natomiast użytkownicy konta Premium mogą korzystać z TAGtalka w godzinach: od 01:00 do 02:00, od 08:00 do 9:00, od 12:00 do 13:00, od 17:00 do 18:00.
Dodatkowo dla aktywacji i przedłużania ważności kont Elite została wprowadzona możliwość płatności w systemie rozliczeń PayPal.



Pozdrawiamy!
Zespół takeagift.pl



RE: Nowa Formuła Restocków - rosa1822 - 28-10-2010 21:24

no może być ciekawieBig Grin ale wartościowej nagrody raczej nie zgarnę bo mam tylko 730k starsów a od 2 miesięcy nie robię zadań bo mi się nie chce :/


RE: Nowa Formuła Restocków - stachura - 28-10-2010 21:26

Najbardziej nie podoba mi się zabieranie 20% starsów to jest o wiele za dużo.


RE: Nowa Formuła Restocków - ColdGold - 28-10-2010 21:33

Zapowiada się ciekawie ;D

Ile macie obecnie starsów ?

U mnie " Liczba starsów: 1 133 834 "
nie wiem o co walczyć ;(


RE: Nowa Formuła Restocków - Songoku - 28-10-2010 21:35

Smile Może w końcu coś zgarnę
Nagroda gwarantowana - latarka za 1000000 starsów


RE: Nowa Formuła Restocków - stachura - 28-10-2010 21:46

Dajmy na to mam milion starsów ktoś mnie przelicytuje i 200k starsów tracę na dzieńdobry trochę bezsensu.


RE: Nowa Formuła Restocków - zioomek65 - 28-10-2010 21:52

4444444
Zamiast lepiej będzie coraz gorzej


RE: Nowa Formuła Restocków - rosa1822 - 28-10-2010 21:54

@Songoku

rozwaliłeś mnie w tym momencie hahaha Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin


RE: Nowa Formuła Restocków - Grabowkers - 28-10-2010 21:57

Owszem, bez sensu. Ale mimo to uważam że będzie łatwiej zdobyć nagrodę, chociażby dlatego że jest ich więcej. Zapowiada się całkiem ciekawie Big Grin


RE: Nowa Formuła Restocków - cinexik - 28-10-2010 22:17

lol ja mam 100k starsow ...