Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Elektronika - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Elektronika (/Temat-Elektronika-157676)



Elektronika - popekuni - 10-08-2018 13:09

Czesc!

Od jakiegos czasu przeszukuje forum i nie znalazlem dzialu, w ktorym uzytkownicy mogliby sie dzielic opiniami na temat sprzetu elektronicznego.

Mam kilka pytan odnosnie laptopa --> Tu na upartego moglbym umiescic w dziale informatyka,

ale o aparat fotograficzny, drukarke telefony juz niezbyt.

Moze ktos jeszcze z checia skorzystalby z takiego dzialu, ktory moznaby umiescic w kategorii "Dzial tematyczny".

Badz co badz, wszystkie te rzeczy zwiazane sa z zarabianiem przez internet. Przynajmniej w moim przypadku.

To taka moja propozycja na piatek!

Przepraszam za brak polskich znakow, nie moge sie uporac z tym problemem na laptopie./ Jak ktos wie jak to ogarnac, bylbym wdzieczny z info!


RE: Elektronika - twardy - 10-08-2018 13:44

Masz tyle for o sprzecie komputerowym, dlaczego tam konta nie zalozysz? To forum o zarabianiu.


RE: Elektronika - popekuni - 10-08-2018 14:25

Tak, owszem jest duzo.

Aczkolwiek jest to sprzet, sluzacy do zarabiania przez internet, stad puscilem tylko luzny pomysl Smile

zarabianie przez internet to nie tylko PPI, PPA, PP, AdWords czy inne skracacze i hyip'y Smile


RE: Elektronika - Admin - 11-08-2018 06:55

Naprawdę sądzisz że jeśli ktoś zarabia przez internet korzystając z telefonu który mu się popsuł to powinien szukać tu wsparcia technicznego odnośnie napraw telefonów? Smile
Czy jeśli ktoś zamiast monitora ma podłączony plazmowy telewizor do komputera to wsparcia w zakresie telewizorów?

Ja rozumie gdybyś miał koparkę do krypto i chciał się poradzić w zakresie opłacalności czy upgradowania, ale popsuł Ci się laptop i chcesz to połączyć z zarabianiem w internecie? Lol

Dział informatyka/offtopic w zupełności jest odpowiedni na twój problem.


RE: Elektronika - popekuni - 11-08-2018 07:32

Czyli odnośnie koparek, optymalizacji ich, czy kart mogę tam? Oki!