Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bitcoin trading-run spekulacyjny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Bitcoin trading-run spekulacyjny (/Temat-Bitcoin-trading-run-spekulacyjny-157638)



Bitcoin trading-run spekulacyjny - Resick - 08-08-2018 15:32

Siemanko.Mam na imię Patryk.Mam 23 lata.Od kilku lat interesuje się inwestowaniem,czy wszelkiego rodzaju spekulacją.Dużo czytam,czasem w coś zagram,albo oglądnę jakiś film lub serial.

Postanowiłem założyć dziennik, w którym będę dokumentował moje starania zarobienia jak największego % zwrotu na BITCOINIE.

Kapitał startowy:50 zł
Dźwignia: 1:25
Platforma na której będę grał: bitmex

Będę się starał wrzucać screeny z opisem transakcji.

@@EDIT PIERWSZA TRANSAKCJA
Long o wartości 250 kontraktów
Cena wejścia: 6,320$
[Obrazek: eTOqW88.png]
Wejście pod większego kupującego.Liczyłem na duży volumen wzrostowy po wybraniu zleceń.Wygląda na to,że to jeszcze nie będzie moment powrotu do wzrostów.


Prócz tego założyłem z przyjacielem niedawno pool do kopania monero,reklama musiała być słaba,bo górników jak narazie nie ma.Musze nad tym też pomyśleć.


RE: Bitcoin trading-run spekulacyjny - mattxx - 09-08-2018 16:06

I jak tam? Trzymasz pozycje czy się pozbyłeś? Jak wytrzymałeś to aktualnie masz fajny zysk Big Grin


RE: Bitcoin trading-run spekulacyjny - Resick - 09-08-2018 20:22

Zamknąłem pozycję wczoraj przed pójściem spać.Ze niewielką stratą -10%
[Obrazek: wHj9FLC.png]
Powodem wyjścia był brak volumenu wzrostowego.

Dzisiaj mamy odbicie i pojawiają się już kupujący.Świeczka h1 i h4 wygląda lepiej niż wczesniejsze podczas spadku.Liczę na odbicie,ale nie będę zajmował pozycji.

@mattxx to powodzenia życzę i zamknięcia z zyskiem Big Grin


RE: Bitcoin trading-run spekulacyjny - mattxx - 10-08-2018 11:55

Ale rynek się ostatnio męczy - aż strach grać na wzrosty Lol


RE: Bitcoin trading-run spekulacyjny - Resick - 10-08-2018 12:21

Po takim intensywnym spadku ludzie się trochę boją.Nie ma się co dziwić.Wykosili longi okrutnie Big Grin
Ja dalej czekam na volumen na świeczce wzrostowej.Musi być wyraźnie widoczny i większy od tych volumenów na spadkowych świecach podczas robienia nowego low.

Fajnie by było jakby zrobili nowe low pod 6k$.Może tam się pojawi kupujący.


@EDIT
Chyba przeoczyłem moment wejścia koło 6300$.Poszła mocna kontra z tego poziomu.
[Obrazek: d4uC475.png]

Wejście spóźnione po cenie 6467,5

Wielkość pozycji:250 kontraków


RE: Bitcoin trading-run spekulacyjny - Resick - 11-08-2018 17:16

Niestety wczoraj poleciał stop loss pod wieczór przy tym sporym zrzucie.
1 konto w dzienniku wyzerowane.
Start następnego runu w ciągu tygodnia.

Przyczyną tego margin calla było gonienie rynku(wszedłem w pozycję jak już cena odleciała dobre 200$).Dodatkowo nie monitorowałem sytuacji i dałem się wyrzucić z rynku,zamiast wcześniej wyjść po zanegowaniu scenariusza i spadku poniżej 6400$.Nie poszła następna petarda i to powinien być powód wyjścia.


RE: Bitcoin trading-run spekulacyjny - mattxx - 11-08-2018 17:39

Czyli od następnego tygodnia znowu stawka 50 zł i 100% tego kapitału na jedną pozycję, tak? Na tej samej dźwigni? Jak zamierzasz ciągnąć tego runa, ile procent zysku zamierzasz osiągnąć w przypadku dobrego wejścia i trafienia w trend?


RE: Bitcoin trading-run spekulacyjny - Resick - 11-08-2018 17:49

Tak znowu od 50.Będę wchodził przynajmniej połową,czyli max 2 wejścia i cały kapitał będzie w pozycji.
Nie wiem ile %.To wszystko zależy od wykresu i od sytuacji,czy od volumenu.Tego nie da się tak przewidzieć,kiedy zamknąć w teorii.


RE: Bitcoin trading-run spekulacyjny - mattxx - 11-08-2018 18:05

Spoko, powodzenia i trafnych decyzji Idea