Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Unikalny Generator Online - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Unikalny Generator Online (/Temat-Unikalny-Generator-Online-157621)



Unikalny Generator Online - EfectiveWork - 07-08-2018 17:45

Witajcie !

Chciałbym również na tym forum podzielić się kolejnym projektem z którego dawno temu korzystałem gdy działałem w tematyce hacków. Tym razem wrzucam generator online, który został specjalnie dla mnie według moich wytycznych stworzony. Działając kilka lat temu na hackach zgarniałem fajne sumy za pośrednictwem tego generatora Smile W tamtych czasach zawsze bardzo mocno skupiałem się nad szczegółami a także nad tym aby tak mocno dopracować generator aby był meeega wiarygodny Smile Oczywiście również zależało mi na tym aby wyróżniał się z pośród innych generatorów online. Doskonale wiem, że nadal są osoby, które zarabiają na hackach a więc mam nadzieję, że ta wstawka się przyda. Oczywiście generator można modyfikować pod co tylko się chce. Modyfikowanie jest bardzo proste dla każdego kto zna podstawy html Smile Również nadmieniam, że generatory są przystosowane pod kątem mobilnym Smile

GENERATOR CRACK/PC/FACEBOOK


1#


CRACK


[Obrazek: pmn8xxbg8n2x.jpg]

DEMO:


ZOBACZ DEMO
-

działa tylko do 19 sierpnia ponieważ kończy mi się umowa z hostingiem, której nie przedłużam.

Link do pobrania: POBIERZ

VirusTotal: KLIK

2#


FACEBOOK


[Obrazek: 0k527bjn79au.jpg]

DEMO:

ZOBACZ DEMO
-

działa tylko do 19 sierpnia ponieważ kończy mi się umowa z hostingiem, której nie przedłużam.

Link do pobrania: POBIERZ

VirusTotal: KLIK

3#


PC

[Obrazek: hbc9ifvp5lcp.jpg]

DEMO:


ZOBACZ DEMO
-

działa tylko do 19 sierpnia ponieważ kończy mi się umowa z hostingiem, której nie przedłużam.

Link do pobrania: POBIERZ

VirusTotal: KLIK


I również tutaj mile widziane REPUTY !

Pozdrowionka Smile


RE: Unikalny Generator Online - pingwinhouse - 07-08-2018 18:29

Super, dzięki przyda się jak masz więcej to byłbym zainteresowany nawet za dopłatą Smile


RE: Unikalny Generator Online - precell - 07-08-2018 19:32

Z tą mobilnością to bym się mocno kłóciłJerk Sprawdziłem na demo, przy małych rozdzielczościach pokazuje się scroll poziomy.


RE: Unikalny Generator Online - EfectiveWork - 07-08-2018 19:44

@[pingwinhouse] cieszę się, że się przyda Smile Nie ukrywam, że mam jeszcze coś hmm "szczególnego" bynajmniej kiedyś miało dla mnie być ale nie było czasu tego wykorzystać. I z pewnością nie będę chciał za to pieniążków a po prostu podzielę się niebawem tutaj na forum Smile

@[precell] masz rację Smile Sorry po prostu sprawdzałem na szybko u mnie w komórce na normalnej rozdzielczości Smile Tak jak mówię ten projekt ma już swój czas Smile


RE: Unikalny Generator Online - precell - 07-08-2018 19:51

Kwestia dodania jednego breakpoints i będzie hulać :-)

Generalnie polecam dla stron mobilnych używać FlexBoxa :-)


RE: Unikalny Generator Online - EfectiveWork - 07-08-2018 19:56

@[precell] Z pewnością jesteś większym fachowcem ode mnie w wielu kwestiach Smile Ja aż tak od strony technicznej się na tym nie znam Smile Kiedyś po prostu zleciłem według moich wskazówek, zapłaciłem i otrzymałem Smile


Unikalny Generator Online - Hybrid1990 - 21-09-2021 20:56

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.