Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik - produkt finansowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradnik - produkt finansowe (/Temat-Poradnik-produkt-finansowe-157610)

Strony: 1 2


RE: Poradnik - produkt finansowe - patifide - 08-09-2018 20:27

(08-09-2018 19:04)Majka napisał(a):  
(08-09-2018 18:23)supercola napisał(a):  Ten bonus to zapewne nabijanie fraudów jak mniemam i nic z uczciwością nie ma wspólnego ? Smile

Chyba się kochany mylisz Sex

Serio wpadają codziennie te 3/4 dyszki Majka?


RE: Poradnik - produkt finansowe - azzaz - 08-09-2018 22:09

Nie jest to bezwartościow lead(fraud). Wydawca też swoje zarabia. Jeśli chodzi zaś o skuteczność moich metod i czy one działają i czy wypłaty nie są cofane, albo coś w tym stylu to ja mogę powiedzieć tylko jedno. Polecam przejrzeć sobie wrzucone screeny z moich zarobków w pierwszym poście. Nie są podrobione Wink

To wszystko co mogę napisać. Z oczywistych względów nie mogę wrzucić tu zawartości poradnika, ani też nakierowywać nikogo na to co tam jest dokładniej. Nie po to to sprzedaję i to w wersji limitowanej, żeby każdy na darmowym forum mógł zobaczyć co jest w środku Wink

Edit: Najnowsza aktualizacja już istnieje i została przeze mnie wysłana za darmo użytkownikom, którzy już kupili poradnik. Jeżeli ktoś nie otrzymał proszę o kontakt na mailu. W dniu dzisiejszym wraz z aktualizacją cena wzrasta z 90 do 110 złotych. Limit pozostaje bez zmian.

EDIT v2: Często dostaję pytania o inne portfele płatności. Nie posiadam skrilla i nie przyjmuję tam płatności. Nie przyjmuję też płatności w kryptowalutach. Regularnie otrzymywałem przelewem natychmiastowym kwotę 5zł mniejszą(tak, żeby osoba kupująca poniosła przedstawiany przeze mnie koszt). Czyli aktualnie w wypadku 110zł jest to 105zł przelewem natychmiastowym = 110zł wydaje osoba kupująca. Piszę już teraz tutaj oficjalnie, że taka możliwość istnieje i każdy ją ma. Poradnik wysyłam od razu po zaksięgowaniu u mnie płatności.

Edit v3: Nie jestem mentorem i nie jest to usługa mentoringu. Każdemu jednak jak umiem pomogę i po zakupie śmiało można zadawać mi pytania. Na wszystkie odpowiadam. Nie zawsze od razu, nie spędzam 24/7 jednak ostatecznie kiedy już jestem przed komputerem zawsze odpowiadam.

Edit v4 zostały ostatnie 2 sztuki


RE: Poradnik - produkt finansowe - fusek - 10-09-2018 18:37

To jest biznes na lata. Zarobić na pp 2 tys i sprzedać 15 poradników za stówkę Wink
Faktycznie więcej zarabia się na pisaniu poradników niż na samym promowaniuWink


RE: Poradnik - produkt finansowe - azzaz - 10-09-2018 18:40

Biznes jak biznes. Nikogo do zakupów nie zmuszam, sposoby działają, konkurencji za dużo nie przybędzie, każdy swoje może zarobić czego chcieć więcej Big Grin

Edit: Tylko 10 sztuk ostatecznie, żeby nie robić konkurencji ludziom chcącym kupić, aż 15 nie sprzedaję Wink

Na sieci z pierwszego ss zarobiłem już ponad 2k, a to jeszcze nie koniec dowodów moich wypłat z tego tematu.
Najtrudniej jest zacząć. Zanim nauczyłem się tutaj zarabiać spory czas poświęcałem na bezowocne próby. Już nie pisząc o bonusie(czyli prezencie), który każdy dostaje ode mnie w gratisie i który pozwala spokojnie zarabiać jak na razie ponad tysiąc złotych miesięcznie. Kto osiągnie takie kwoty zaczynając dzisiaj i samemu się dopiero wszystkiego ucząc? Śmiem twierdzić, że nikt Wink


RE: Poradnik - produkt finansowe - azzaz - 11-09-2018 18:18

W dniu dzisiejszym wszystkie poradniki zostały wyprzedane. Osobom, które wyrażały na PW chęć zakupu zachowałem egzemplarze, jeżeli kontakt nie nastąpi nic mi się nie stanie jak sprzedam 2 egzemplarze mniej. Temat już jest do zamknięcia i do kosza sprzedaż zakończona.


Poradnik - produkt finansowe - Majka - 11-09-2018 18:27

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.