Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własny plugin dodawania fejk komentarzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Własny plugin dodawania fejk komentarzy (/Temat-Wlasny-plugin-dodawania-fejk-komentarzy-157604)



Własny plugin dodawania fejk komentarzy - EfectiveWork - 06-08-2018 11:49

Witajcie ! Wstawiam kolejną wstawkę również tutaj na forum Smile

Przedstawiam Wam mój unikalny skrypt do Wordpress, który pomaga nam dodawać fejkowe komentarze pod naszymi postami. Został on stworzony wyłącznie dla mnie i na moją prośbę a tymczasem chciałbym podzielić się z nim również z Wami Smile Dlaczego go tutaj wystawiam ? A dlaczego nie ? Ten plugin można wykorzystać na wiele sposobów : ) Działa on w ten sposób, że dodaje komentarze z dnia dzisiejszego oraz 5 dni wstecz tak aby to naturalnie wyglądało. Jeżeli chcecie zaktualizować komentarze ponownie klikacie aby dodało komentarze i wszystko Wam się aktualizuje, ale już z nowo wybranymi komentarzami, najlepiej będzie jak sami to sprawdzicie Smile Ok krótko może opiszę jego specyfikację:

WPA COMMENTS PLUGIN WORDPRESS

WPA Comments:

- Zakres losowania / liczba ustawianych komentarzy (maksymalnie 25 komentarzy)

- Opcja dodania komentarzy do wszystkich aktualnych postów 

- Opcja wybrania do których postów komentarze mają być wybrane

- Usunięcie wszystkich komentarzy

Autorzy:

- Tutaj dodajecie nicki autorów, którzy niby te komentarze dodają

Komentarze: 

- Tutaj dodajecie treść komentarzy jakie mają występować w Waszych postach

Nie jest to nic cudownego i odkrywczego, plugin ten powstał na moją prośbę i wykorzystywałem go bardzo dużo w różnych dziedzinach nie tylko CPA Smile Stwierdziłem, że nie ma sensu go trzymać na komputerze a wiem, że wielu osobom na tym forum może okazać się pomocny Smile Z pewnością jeżeli znajdę u siebie jeszcze jakieś fajne wstawki będę się z nimi dzielił Smile

Stworzyłem dla testu wpis i demo abym Wam pokazać jak aktualnie wygląda działanie pluginu:

DEMO:

http://bartus223.atthost24.pl/uncategorized/testowy-wpis/ -

działa tylko 14 dni ponieważ kończy mi się umowa z hostingiem, której nie przedłużam

Link do pobrania: POBIERZ

VirusTotal: KLIK

Pozdrawiam


RE: Własny plugin dodawania fejk komentarzy - MrSlasher - 18-08-2018 07:50

Link nie działa Sad


RE: Własny plugin dodawania fejk komentarzy - EfectiveWork - 18-08-2018 10:16

Link zaktualizowany Smile Dzięki za info Smile


Własny plugin dodawania fejk komentarzy - Hybrid1990 - 21-09-2021 20:52

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.