Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
forex po regulacjach esma - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: forex po regulacjach esma (/Temat-forex-po-regulacjach-esma-157597)



forex po regulacjach esma - magda8208 - 05-08-2018 18:12

polecam mojego brokera, który nie podlega nowym regulacjom UE. Ich MT4 nie "zamula", mają różne rodzaje kont do wyboru, daja bonus na start, więc nie trzeba wpłacać własnych pieniędzy, wypłaty zazwyczaj 1 dzień, możliwość wysokiej dźwigni. Korzystam od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona - po zmianach w UE to mój główny broker. https://fbs.com


RE: forex po regulacjach esma - Morwa - 05-08-2018 21:04

Warto sprawdzić, bo te regulacje to porażka... Znowu UE wie lepiej jak mamy dysponować swoimi pieniędzmi...


RE: forex po regulacjach esma - Kulkin - 12-08-2018 16:22

No tak, jak coś dobrze działa to trzeba to "naprawić". Regulacja ta to według mnie porażka. Sama korzystam z usług brokera, który nie podlega nowym regulacjom mimo, że obecnie nie używam dużej dźwigni, ale kto wie co będzie w przyszłości. Wolę mieć furtkę.


RE: forex po regulacjach esma - aligi - 16-08-2018 10:05

Powie mi ktos na handlowac na mt4? Mam niby bonusowe 50$ klikam nowe zlecenie i wyskakuje ze mam malo srodkow. Jak ustawic cene, lewar itp?

EDIT:
Wolumen ustawilem na 0.1 i wykupila sie pozycja.
Jako ze inwestowalem na iqoption i takich pojec tam nie bylo. Mam pytanie.
Ile to jest 0.1 lot z 50$?


RE: forex po regulacjach esma - xxamaranthxx - 18-08-2018 22:09

Cytat:Ile to jest 0.1 lot z 50$?

Napisz jeszcze jaką masz ustawioną dźwignie/lewar


RE: forex po regulacjach esma - aligi - 19-08-2018 15:28

Aktualnie 130$, ustawiam 0.1lot, dzwignia 1:500. Na iq option jak wchodzilem za 10$ + dzwignia np 30 no to inwestycja wynosila na 300$. Na fbs nie stawiam $ tylko wybieram lot tak. Wiec ile w rzeczywistosci jest 0.1 lot?


RE: forex po regulacjach esma - xxamaranthxx - 23-08-2018 12:52

1 lot to 100 000 jednostek waluty bazowej w Twoim przypadku 0.1 lot to odpowiednio 10 000 dzieląc to przez wybraną dźwignię 500 otrzymujesz 20$ i tyle właśnie musisz posiadać środków na koncie żeby móc zawrzeć transakcję. Ruch ceny o wartość 1 pipsa dla 1 lota to 10$ analogicznie dla lota 0.1 Twoja wygrana/przegrana (pomijając spread bądź prowizje) wyniesie 1$.