Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przeskalować biznes - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Przeskalować biznes (/Temat-Przeskalowac-biznes-157585)



Przeskalować biznes - Logger14 - 04-08-2018 19:42

Hej od jakoś 8 miesięcy siedzę cały w Instagramie. Moje konta razem rosną o około 4000 obesrwujących dziennie, głównie USA i zachodnia europa. Znam wiele strategi, o których nikt nie ma pojęcia i myślałem o zrobieniu jakiegoś ebooka i sprzedawaniu go powiedzmy za $400. Czy jest tu ktoś kto ma doświadczenie ze sprzedażą ebooków? Najlepiej przez budowanie listy mailingowej. A może znacie jakiś poradnik o listach mailingowych godny polecenia?


RE: Przeskalować biznes - VNMX. - 04-08-2018 20:12

(04-08-2018 19:42)Logger14 napisał(a):  Hej od jakoś 8 miesięcy siedzę cały w Instagramie. Moje konta razem rosną o około 4000 obesrwujących dziennie, głównie USA i zachodnia europa. Znam wiele strategi, o których nikt nie ma pojęcia i myślałem o zrobieniu jakiegoś ebooka i sprzedawaniu go powiedzmy za $400. Czy jest tu ktoś kto ma doświadczenie ze sprzedażą ebooków? Najlepiej przez budowanie listy mailingowej. A może znacie jakiś poradnik o listach mailingowych godny polecenia?

Wzrosty o 4k nie są trudne do osiągania i to, jeśli mówisz o wszystkich kontach razem Wink Myślę, że Ameryki nie odkryłeś. I $400 to serio wywalona cena Wink


RE: Przeskalować biznes - Logger14 - 04-08-2018 20:13

(04-08-2018 20:12)VNMX. napisał(a):  
(04-08-2018 19:42)Logger14 napisał(a):  Hej od jakoś 8 miesięcy siedzę cały w Instagramie. Moje konta razem rosną o około 4000 obesrwujących dziennie, głównie USA i zachodnia europa. Znam wiele strategi, o których nikt nie ma pojęcia i myślałem o zrobieniu jakiegoś ebooka i sprzedawaniu go powiedzmy za $400. Czy jest tu ktoś kto ma doświadczenie ze sprzedażą ebooków? Najlepiej przez budowanie listy mailingowej. A może znacie jakiś poradnik o listach mailingowych godny polecenia?

Wzrosty o 4k nie są trudne do osiągania i to, jeśli mówisz o wszystkich kontach razem Wink Myślę, że Ameryki nie odkryłeś. I $400 to serio wywalona cena Wink

Stabilne 4k dzienne na kontach poniżej 400k, bez wydania grosza?
+ Jak ktoś nie byłby tak leniwy jak ja może spokojnie robić 6k dziennie na konicie 50k z moimi strategiami. Oglądałem kursy za $1200 i nie zawierały nawet połowy tego co ja mam do zaoferowania


RE: Przeskalować biznes - Dante_/ - 04-08-2018 20:14

(04-08-2018 19:42)Logger14 napisał(a):  Znam wiele strategi, o których nikt nie ma pojęcia

Pamiętaj, jeżeli czegoś nie ma w internecie to nie oznacza, że nikt o tym nie wie Smile

(04-08-2018 19:42)Logger14 napisał(a):  Moje konta razem rosną o około 4000 obesrwujących dziennie

To nie jest dużo, tyle obserwujących dziennie może nawet zyskać konto z 10.000 followers'ami, jeżeli puści viral'owego posta ( plus z'boostuje go power like'ami ).


A co do ebook'ów, no to najlepiej najpierw napisz go i zastanów się czy ktoś byłby skłonny wydać 400$ na ebook'a, zachęcając go jedynie tym, że "Moje konta razem rosną o około 4000 obesrwujących dziennie", to nie jest żaden argument przekonujący, żeby ktoś wydał 400$ na ebook'a. Jeżeli napiszesz owego ebook'a to najlepiej zacznij sprzedawać go po forach/udemy.


RE: Przeskalować biznes - Zły_Szeląg - 04-08-2018 20:30

Sprzedałem trochę poradników, nawet tu na forum Big Grin I sprzedawałem też kilka kursów video.

Moim zdaniem ciężko będzie Ci sprzedać coś za 400$ nie mając wyrobionej renomy. Jeśli poważnie myślisz o sprzedaży to najpierw załóż sobie konta na największych anglojęzycznych forach (bhw, warrior, thebot, jest tego sporo) i kilka miesięcy dodawaj porady, buduj sobie opinię eksperta.

Po tym czasie możesz sprzedawać z sukcesem. Bo bez tego to większość odbierze Cię za kogoś, kto chce zarobić na naiwnych polecając kolejny super poradnik, a takich jest mnóstwo Big Grin


RE: Przeskalować biznes - mahuzz - 04-08-2018 20:46

Dokładnie - co prawda taki przyrost fanów dziennie nie jest kosmiczny... ale patrząc przyszłościowo buduje się z tego ogromny ruch.
Bardziej bym się zainteresował jakimiś PP.. W sumie to nic więcej nie można powiedzieć bo nie wiadomo nawet jaka tematyka i target.


RE: Przeskalować biznes - VNMX. - 04-08-2018 21:06

(04-08-2018 20:13)Logger14 napisał(a):  
(04-08-2018 20:12)VNMX. napisał(a):  
(04-08-2018 19:42)Logger14 napisał(a):  Hej od jakoś 8 miesięcy siedzę cały w Instagramie. Moje konta razem rosną o około 4000 obesrwujących dziennie, głównie USA i zachodnia europa. Znam wiele strategi, o których nikt nie ma pojęcia i myślałem o zrobieniu jakiegoś ebooka i sprzedawaniu go powiedzmy za $400. Czy jest tu ktoś kto ma doświadczenie ze sprzedażą ebooków? Najlepiej przez budowanie listy mailingowej. A może znacie jakiś poradnik o listach mailingowych godny polecenia?

Wzrosty o 4k nie są trudne do osiągania i to, jeśli mówisz o wszystkich kontach razem Wink Myślę, że Ameryki nie odkryłeś. I $400 to serio wywalona cena Wink

Stabilne 4k dzienne na kontach poniżej 400k, bez wydania grosza?
+ Jak ktoś nie byłby tak leniwy jak ja może spokojnie robić 6k dziennie na konicie 50k z moimi strategiami. Oglądałem kursy za $1200 i nie zawierały nawet połowy tego co ja mam do zaoferowania

Można osiągać przyrosty 30-40k dziennie z delikatną inwestycją, więc po co czekać, dla 10x mniejszego efektu, tylko, że darmowo.


RE: Przeskalować biznes - Logger14 - 04-08-2018 23:23

(04-08-2018 21:06)VNMX. napisał(a):  
(04-08-2018 20:13)Logger14 napisał(a):  
(04-08-2018 20:12)VNMX. napisał(a):  
(04-08-2018 19:42)Logger14 napisał(a):  Hej od jakoś 8 miesięcy siedzę cały w Instagramie. Moje konta razem rosną o około 4000 obesrwujących dziennie, głównie USA i zachodnia europa. Znam wiele strategi, o których nikt nie ma pojęcia i myślałem o zrobieniu jakiegoś ebooka i sprzedawaniu go powiedzmy za $400. Czy jest tu ktoś kto ma doświadczenie ze sprzedażą ebooków? Najlepiej przez budowanie listy mailingowej. A może znacie jakiś poradnik o listach mailingowych godny polecenia?

Wzrosty o 4k nie są trudne do osiągania i to, jeśli mówisz o wszystkich kontach razem Wink Myślę, że Ameryki nie odkryłeś. I $400 to serio wywalona cena Wink

Stabilne 4k dzienne na kontach poniżej 400k, bez wydania grosza?
+ Jak ktoś nie byłby tak leniwy jak ja może spokojnie robić 6k dziennie na konicie 50k z moimi strategiami. Oglądałem kursy za $1200 i nie zawierały nawet połowy tego co ja mam do zaoferowania

Można osiągać przyrosty 30-40k dziennie z delikatną inwestycją, więc po co czekać, dla 10x mniejszego efektu, tylko, że darmowo.

Dzięki za sprowadzenie mnie do ziemi. Wstrzymam się jeszcze i postaram się zrobić co piszecie.