Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Weź młodego pod skrzydła - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Weź młodego pod skrzydła (/Temat-Wez-mlodego-pod-skrzydla-157558)



Weź młodego pod skrzydła - gracek99 - 02-08-2018 20:09

no witam wszystkich zarabiaczy mamony w necie, nie wiem co mam tu dokladnie napisac to polece na spontanie, co mi w glowe wejdzie to napisze aco
to tak moze troche o sobie na początek co by zniechęcić nie których do czytania
Gracjan sie nazywam 19 lat mam, jakis tam grafik komputerowy ze mnie jest (tylko szkola taka, nie czuje tego polotu) lubie dobra muzyke, podroze i dobrze zjesc ( nie duzo a smacznie )
no sluchajcie panowie i panie jak sa, moneto sie w sakwie konczy co zrobic, wkurzam sie, do roby isc nie moge bo zapalenie splotu barkowego mnie chwyciło, fizyczna sobie moge odpuscic póki co, tu w sieci cos tam klikam w ankietach ale nie jara mnie to no coz kazdy chyba powinien znalezc sposob pod siebie no ale u mnie z tym trudno, nie wiem gdzie nos wsadzic i tu nasunął mi się pewien taki pomysl
mentor - w słownikowej wersji mądry doradca, wychowawca i nauczyciel; no to powiem wam szukam takiego kogos, medrca ktory to by mi wskazal droge, nauczył, no wiecie mentora szukam zeby sianko w necie robic HEHE
no nie wiem znalazłby sie ktos kto nowicjusza pod skrzydla wezmie? od siebie moge zaoferować rzetelne wywiązywanie sie z obowiazkow, bede sie uczyl!! bede wstawal rano ( wyjde poza swoja strefe komfortu )
prosze podejdzcie do tego troche z dystansem, nie oczekuje ze pojawi sie koles ktory naobiecuje mi ze bede jezdzil nowym mercedesem za 2 miesiace beka
chce sobie dorabiac w miare mozliwosci pozdrówki dla wszystkich


Weź młodego pod skrzydła - Hybrid1990 - 02-08-2018 21:17

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.