Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Naturalne zdjęcia Snapchat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: Naturalne zdjęcia Snapchat (/Temat-Naturalne-zdjecia-Snapchat-157540)



Naturalne zdjęcia Snapchat - mix124 - 02-08-2018 08:36

Witam mam pytanie w jaki sposób mogę dodawać na snapa totalnie naturalne zdjęcia tzn żeby nie było napisu dodano z rolki z aparatu lub memories i zrobiono x minut temu? Da rade jakoś to zrobić? Smile


RE: Naturalne zdjęcia Snapchat - Czaq - 03-08-2018 13:26

Cześć.
Ale przecież jeśli dodasz od razu do "Galerii" i wrzucisz z rolki to będzie idealnie napisane: "Dodano minutę temu z rolki aparatu". To wygląda realistycznie bo większość kobiet również najpierw obrabia zdjęcia programem przed wrzuceniem, ew później w edytorze snapa.


RE: Naturalne zdjęcia Snapchat - dazy19 - 03-08-2018 15:20

Mozesz zdjecie wyciac najpierw a potem wstawic z wycietych i bedzie bez napisu tak jakbys zrobil sobie zdjecie Smile


RE: Naturalne zdjęcia Snapchat - MrSlasher - 03-08-2018 17:02

Ja robię tak jak napisał Czaq. Mam galerię zdjęć na google drive i przed wrzuceniem snapa na story, pobieram zdjęcie i szybko wrzucam. Niestety nadal będzie napisane, że dodano z rolki czy tam memories ale przynajmniej będzie "dodano 1 minute temu".


RE: Naturalne zdjęcia Snapchat - mix124 - 04-08-2018 07:51

Dzięki za odpowiedzi Smile


RE: Naturalne zdjęcia Snapchat - MaciekZKS - 27-08-2018 13:40

Snapchat+, ale niestety często leci ban konta.