Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyświetlenia na stronie a zarobki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Wyświetlenia na stronie a zarobki (/Temat-Wyswietlenia-na-stronie-a-zarobki-157537)



Wyświetlenia na stronie a zarobki - SurpriseYT - 01-08-2018 20:48

Witam!
Mam stronę anglojęzyczną gdzie mam dziennie po 500 unikalnych wejść. Prawie cały ruch z googla.
Mam na stronce ustawione reklamy adsense i niestety nic się nie klika. Czasami wpadnie jedno kliknięcie.
Czy to jest normalne przy takich wyświetleniach że nie mogę zarobić?


RE: Wyświetlenia na stronie a zarobki - Xanter98 - 01-08-2018 22:59

Zarobki zaleza w duzej mierze od tematyki strony, jaklsci ruchu i umieszczenia reklam. Same wyswietlenia nie zarobia.


RE: Wyświetlenia na stronie a zarobki - SurpriseYT - 03-08-2018 16:03

(01-08-2018 22:59)Xanter98 napisał(a):  Zarobki zaleza w duzej mierze od tematyki strony, jaklsci ruchu i umieszczenia reklam. Same wyswietlenia nie zarobia.

Jako tako to ogarniam. Pytam statystycznie jak to wygląda u innych. Podzieli się ktoś jak mu wychodzi przy podobnym ruchu?


RE: Wyświetlenia na stronie a zarobki - Muraszczyk - 30-08-2018 21:24

500UV w skali dnia to dość mało w przypadku Adsense.

Oczywiście coś klikać się powinno ale nie spodziewaj się tu zawrotnych liczb.

Poczytaj o ustawieniu reklam i testuj ale przede wszystkim skup się na generowaniu większej liczby UV.
Zainteresuj się też nagrywaniem kliknięć odwiedzających, co pomoże ci lepiej umiejscowić reklamę.

Przyjmij sobie docelowe CTR (klikalność reklam) np 5%= 25 kliknięć na 500UV. Pomnóż to razy CPC (cost per click), który obecnie uzyskujesz i otrzymasz potencjalny zarobek do którego dość powinieneś przy dobrze zoptymalizowanych jednostkach reklamowych.


RE: Wyświetlenia na stronie a zarobki - PanCaro - 04-09-2018 23:49

Cześć SurpriseYT!
Odpowiadając na Twoje pytanie: To nie jest normalne, że przy takich wyświetleniach nie zarabiasz.
Widocznie leży układ reklam lub z reklamami jest coś nie tak.

Przy stronach EN w zależności od tematyki przy ruchu 500 UU/dzień to powinieneś osiągnąć 1800-4200 zł - Wiem z własnego doświadczenia. Zakres spory bo i tematyka stron jest spora Wink


RE: Wyświetlenia na stronie a zarobki - SurpriseYT - 05-09-2018 23:42

hmmm...
jeżeli jest ktoś na forum kto zna się na optymalizacji reklam adsense i osiągne zadawalające zarobki to oddaje 50% przychodu przez rok!


RE: Wyświetlenia na stronie a zarobki - PanCaro - 08-09-2018 08:05

(05-09-2018 23:42)SurpriseYT napisał(a):  hmmm...
jeżeli jest ktoś na forum kto zna się na optymalizacji reklam adsense i osiągne zadawalające zarobki to oddaje 50% przychodu przez rok!


Na taką opcję to chętnie bym się zgodziłTongue


RE: Wyświetlenia na stronie a zarobki - polskitrader - 16-11-2018 21:38

może to wina ludzi korzystających z adblocka? może tu tkwi problem, a jeśli go rozwiązałeś to fajnie by było coś o tym napisać Wink


RE: Wyświetlenia na stronie a zarobki - Kamil Lewandowski - 21-11-2018 13:24

(05-09-2018 23:42)SurpriseYT napisał(a):  hmmm...
jeżeli jest ktoś na forum kto zna się na optymalizacji reklam adsense i osiągne zadawalające zarobki to oddaje 50% przychodu przez rok!
Ja polecam automatyczne reklamy z Adsense, gdzie Google sam je umieszcza na stronie, bez zbędnego wklejania kodów. Należy też przede wszystkim zoptymalizować stronę pod ruch mobilny, bo stąd są największe zarobki. Mało osób korzysta z AdBlocka na telefonach. Wtedy reklamy pojawiają się nawet pomiędzy klikaniem stron, czy tez wysuwanego, ale nienachalnego baneru.