Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dropshipping - co jak dlaczego? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dropshipping - co jak dlaczego? (/Temat-Dropshipping-co-jak-dlaczego-157528)



Dropshipping - co jak dlaczego? - shf - 31-07-2018 17:34

Ostatnio zainteresowałem się tematem dropshippingu. Po dłuższym znalezieniu nisz (rzeczy, które chcę sprzedać) i odpowiednim sposobie promocji czas na najbardziej dla mnie nie wyjaśnione sprawy.

Po założeniu sklepu internetowego, ustawieniu produktów, ceny czas na promocje. Załóżmy, iż doszło już do zakupu PIERWSZE długo wyczekiwanego produktu na moim sklepie internetowym. Teraz nasuwa mi się kilka pytań:

-Gdy zamówię z hurtowni/sklepu przedmiot, który był kupiony u mnie w sklepie (np. o 30 zł droższy) to zamówię go z hurtowni/sklepu o -30 zł tańszy, no i mój klient dostanie paragon z ceną o -30 zł mniejszą. Czy to jest jakiś problem? Coś należy zrobić konkretnego ?

-Czy potrzebna jest do tego działalność gospodarcza czy istnieje jakaś alternatywa ?Idea

Dziękuję wszystkim za oodpowiedź!


RE: Dropshipping - co jak dlaczego? - shf - 02-08-2018 00:29

Dobra, już wiem !

Temat do kosza!

nQ!


Dropshipping - co jak dlaczego? - Hybrid1990 - 02-08-2018 05:55

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.