Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pisanie Tekstów Na Zlecenie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Pisanie Tekstów Na Zlecenie (/Temat-Pisanie-Tekstow-Na-Zlecenie-157510)



Pisanie Tekstów Na Zlecenie - Krestomanci - 30-07-2018 17:52

Szanowni forumowicze,

korzystam z tego forum od kilku lat, starając się choć w kilku procentach tak jak Wy odnaleźć sposób na zarabianie w internecie. W końcu udało mi znaleźć pewną drogę jaką było pisanie tekstów na zlecenie. Początkowo korzystałem z giełdy-tekstów lub też textbroker i choć jestem z nich zadowolony to każda z tych platform ma pewien ogranicznik jakim jest 5 artykułów na osobę. W efekcie kończy się to długim czekaniem na akceptację tekstów i otrzymanie pieniędzy. Dlatego też postanowiłem, że poszukam zleceń na znacznie szerszą skalę i założyłem stronę:
copiter.pl

Oferuje wam usługi typu copywriting. Zapoznajcie się więc proszę z poniższą ofertą:

[Obrazek: 9A3LaU7.png]
DODATKOWO:
Cena: zależy od wybranego pakietu, jak i ilości zzs,
Język: preferowany Polski, choć posługuje się także angielskim (w mowie i piśmie), więc w razie potrzeby możemy się dogadać.

Więcej informacji udzielę na pw, lub poprzez formularz kontaktowy na stronie COPITER


RE: Pisanie Tekstów Na Zlecenie - Krestomanci - 02-10-2018 12:21

Oferta nadal jest aktualna. Informacje o cenie uzgadniam prywatnie z klientem. portfolio można znaleźć na stronie copiter.pl Smile


RE: Pisanie Tekstów Na Zlecenie - Krestomanci - 19-08-2019 21:40

Szanowni klienci,

Oferta nadal jest aktualna. Informacje o cenie uzgadniam prywatnie z klientem.

Portfolio można znaleźć na stronie copiter.pl lub mogę przesłać je mailem


Pozdrawiam
Copiter


Pisanie Tekstów Na Zlecenie - Majka - 04-01-2021 16:04

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.