Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FWB;) wystartowało! Restock już w tym tygodniu! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: FWB;) wystartowało! Restock już w tym tygodniu! (/Temat-FWB-wystartowalo-Restock-juz-w-tym-tygodniu-15751)

Strony: 1 2 3 4


FWB;) wystartowało! Restock już w tym tygodniu! - Tech - 28-10-2010 17:30

[Obrazek: fwb_blog.jpg]

FWB (Friends With Benefits), czyli Lockerzowa sieć społeczna (coś jak Facebook) gdzie będziemy zdobywać PTZ na wiele różnych sposobów wreszcie wystartowała! Jak na razie są to jedynie testy dla Z-Listerów, w związku z tym dalej mogą występować mniejsze lub większe bugi. Ja sam jak na razie nie napotkałem na nic poważniejszego, a PTZ można już oczywiście normalnie zarabiać Smile

Jeśli macie Z-Listera to pewnie zauważyliście już "małe" zmiany na Lockerz. Jeżeli ktoś nie może tego wszystkiego ogarnąć to polecam zacząć od ustawienia swojego avatara (za to też dostaniemy trochę PTZ tak swoją drogą) po lewej stronie a następnie można dodać niżej informacje o sobie w "About me". Jak już to zrobimy to wypadałoby zaprosić kilku (lub kilkuset jak kto woli :]) znajomych. Można tego dokonać wchodząc w zakładce CONNECTIONS. Polecam wpisanie się na listę na naszym forum TUTAJ i oczywiście dodanie ludzi z listy do swoich znajomych.

Gdy już mamy dodanych swoich znajomych to wreszcie możemy czerpać korzyści z FWB poprzez dodawanie obejrzanych filmików w zakładce "PLAY" na lewo, gdzie twoi znajomi będą mogli oglądać obejrzane przez ciebie filmiki, dzięki czemu dostaniesz PTZ. Ty także oglądając filmiki znajomych dostaniesz więcej PTZ niż zwykle.

To tak wszystko w dużym skrócie, nie będę tutaj pisał co i jak, gdyż w odpowiednim czasie znajdzie się na forum na pewno odpowiedni poradnik wyjaśniający wszystko krok po kroku. Poniżej macie szczegółową rozpiskę zdobywania PTZ:

[Obrazek: Wallpaper_fwb.jpg]

Dodam jeszcze tylko, że za każde jedno obejrzenie filmiku z tej kategorii http://www.lockerz.com/p/watch/fwb otrzymamy aż 50 PTZ, bez znaczenia czy mamy Z-List, czy UW! Przypominam też, że każdy filmik można obejrzeć do 3 razy, więc można szybko nazbierać trochę PTZ, mimo, że filmików jest tylko 6.

No i na koniec jedna z ważniejszych informacji, czyli kolejny Shopowo-Wallpaperowy Restock na Lockerz, który odbędzie się jeszcze w tym tygodniu. Zapisy trwają od 13 października 6:00 rano do 29 października 15:00. Jak zwykle, by się na niego załapać trzeba zakupić jedną z Ultimate Wallpaper albo zrobić zakupy w sklepie, za które dostanie się co najmniej 100 PTZ.

PS. Jeśli ktoś nie ma Z-Listera a jest ciekawy jak to wszystko wygląda to poniżej screeny nowego wyglądu Lockerz:

[my-youtube width=625 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=L93SH6Q-KCs[/my-youtube]

[Obrazek: 40404292.th.png][Obrazek: 33931598.th.png][Obrazek: 48139980.th.png][Obrazek: 67597514.th.png]



RE: FWB;) wystartowało! Restock już w tym tygodniu! - pitfromhell - 28-10-2010 17:39

Do wszystkiego trzeba mieć UW....


RE: FWB;) wystartowało! Restock już w tym tygodniu! - Dominator - 28-10-2010 17:41

zajebiście, lockerz tera daje popalić Wink


RE: FWB;) wystartowało! Restock już w tym tygodniu! - MotorniczyTramwaju - 28-10-2010 17:57

Nie mam zlista Sad Sad Trzeba czekać. Ale dostęp do restocku mam! Big Grin


RE: FWB;) wystartowało! Restock już w tym tygodniu! - turech - 28-10-2010 18:10

Jakby tylko dodali dodawanie znajomych tak jak na facebooku to by to było kozackie ;p


RE: FWB;) wystartowało! Restock już w tym tygodniu! - Yanke$ - 28-10-2010 18:11

haha Motorniczy teraz to mnie rozwaliłeś Big Grin Nie ma Z-Lista (co jest przecież teraz standartem) a zgarnął na lockerz ipada i wiele innych Tongue

Swoja droga troche kiczowate to fbw Wink, mogliby się lepiej postarać Big Grin Lockerz teraz się przeobraża w jakiś serwis społecznościowy i jak tak dalej pociagnie, to bede sie stamtad zmywal. Big Grin


RE: FWB;) wystartowało! Restock już w tym tygodniu! - cinexik - 28-10-2010 18:23

bardziej się opłaca kupić cos w shopie i zdobyć 100ptz (koszulki lockerz juz od 3$ Big Grin) niż UW kupować.


RE: FWB;) wystartowało! Restock już w tym tygodniu! - Dominator - 28-10-2010 18:56

Ale w tabelce nie ma Shopper's Redemption :O

To mój 800 post 2 2 2 2 2 2 2 2


RE: FWB;) wystartowało! Restock już w tym tygodniu! - Lubelak - 28-10-2010 19:36

motorniczy z-lista nie masz ? lol
jutro restock ;p


RE: FWB;) wystartowało! Restock już w tym tygodniu! - ksomix - 28-10-2010 19:40

dlaczego mi tak dlugo wczytuje tego avatara ;/