Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W Drodze do Marzeń - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: W Drodze do Marzeń (/Temat-W-Drodze-do-Marzen-157482)

Strony: 1 2 3


RE: W Drodze do Marzeń - mcmaks - 10-10-2018 19:31

Cześć Big Grin

Może ktoś z was czekał z niecierpliwością co dzieje sie z McMaksem ?Big Grin

Zacząłem Studia Smile

Dołożyłem kolejny obowiązek/trud na swoje barki ale wiem że kiedyś będzie to tego warte Big Grin
Od początku Października studiuje zarządzanie niestacjonarne (sobota-niedziela)

Dlaczego trud ? A mianowicie jak ktoś czytał mój pierwszy post to wie że pracuje od poniedziałku do piątku zagranicą; Wracam w piątek do polski około 21-22 rano już o 6 wstaję żeby dojechać na uczelnie ( 150km), gdzie noc weekendową spędzam u znajomych. Z uczelni prosto do pracy.
Czyli praktycznie w moim rodzinnym domu jestem tylko pare godzin.

Dlaczego wybrałem taką drogę ? Myślę że każdy powinien codziennie dokładać sobie kolejne wyzwania bo kto wie czy dzięki takiej wytrwałości nie dojdzie do mety swej #DrogiDoMarzeń ?

Dosyć o mnie Jerk

Co do dziennika

Reklamy Google Adsense

Przez te ostatni tydzień po prostu nie miałem czasu się zająć Reklamą stron ale myślę że już w tym tygodniu skończę w pełni swoje strony ( są one całkowicie nowe dlatego jeszcze nie mam żadnych dochodów z nich.

Sprzedaż Allegro

Tutaj jak na razie pomysł na produkt i sprzedaż jest lecz muszę dozbierać jeszcze kilka złotych żeby móc w pełni skupić sie na reklamie, promocji jak i innych kampanii reklamowych Big Grin.

Sklep Internetowy

TAK!!!Idea Udało mi się skończyć mój sklep internetowy.
Sklep będzie posiadał produkty strikte wirtualne.
Jeżeli chodzi o jakikolwiek zysk jest to ta sama sytuacja jak z Allego.

UWAGA UWAGA !!!!

Chciałbym zacząć w końcu z upladingiem lecz nie mam żadnych stron ani czasu na tworzenie od zera takich owo stron. Jeżeli ktoś posiada ową paczkę/stronę z fajnymi stronkami/loading pagami lub zna osobę która sama takie wykonuje to byłbym bardzo bardzo wdzięczny za podesłanie mi na priv bądź niżej Smile

W sumie to tyle beka

Jeszcze jedna kwestia Big Grin

Czy podoba wam się taki format pisania postów na tym dzienniku ? Mianowicie chodzi mi że część jest o mnie a część o moich postępach.

Proszę o taką opinie, gdyż chcę żeby ten dziennik czytało się tak że każdy będzie chciał tutaj wracać i motywować się nim razem ze mną Big Grin

DO NASTĘPNEGO Tongue


RE: W Drodze do Marzeń - tomek7912 - 11-10-2018 09:46

Dziennik jeat git. Czekam na każdy wpis Smile.

Co do stron, to tworzysz coś w rodzaju blogów, czy strony z już gotową treścią?
A, i pozycjonujesz je w jakiś sposób?