Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Stawiamy cele na ten rok - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Stawiamy cele na ten rok (/Temat-Stawiamy-cele-na-ten-rok-157470)

Strony: 1 2


RE: Stawiamy cele na ten rok - Tidus - 06-08-2018 22:39

Dzień 8
04.08.2018
Zarobki: 42zł
Cel minimalny dnia: 42/25
Cel minimalny miesiąca: 132/1000


Dzień 9
05.08.2018
Zarobki: 40zł
Cel minimalny dnia: 40/25
Cel minimalny miesiąca: 172/1000


Niestety cały weekend mi odpadł, bo nie było mnie zupełnie w domu, jedynie w sobotę od 24:00 do 3:00 coś porobiłem jednak zmęczenie mnie zjadło
Dziś zarobiłem 0, teraz siadam coś robić, ale nie sądzę, że coś z tego będzie. Nie spałem całą noc, byłem na imprezie, a na 8 na etat. Opisy póki co krótkie, bo brakuje czasu a wole pracować niż pisać, ale niedługo fajnie rozwinę dziennik, obiecuję Big Grin
W weekend wpadło i tak fajnie jak na brak pracy, czuję że dniówka 100zł w dzień weekendowy jest do osiągnięcia...
ACHIEVEMENTS:
REKORD DZIENNY: 58ZŁ [29.07.2018]
ZAROBEK OGÓLNY: 300ZŁ



RE: Stawiamy cele na ten rok - EfectiveWork - 07-08-2018 14:42

Pogoda z pewnością również nie pomaga w kreatywnej pracy Smile

Jednak widać, że masz plan teraz tylko po mału ale bardzo dokładnie go realizować !

Czekam na pierwszą dniówkę w postaci stówki !


RE: Stawiamy cele na ten rok - lever - 07-08-2018 16:36

40 zł na dzień, pół etatu jakby nie patrzeć Big Grin Powodzenia!


RE: Stawiamy cele na ten rok - Tidus - 08-08-2018 20:01

Dzień 10
06.08.2018
Zarobki: 2zł
Cel minimalny dnia: 2/25
Cel minimalny miesiąca: 174/1000

I stało się - pierwszy raz nieosiągnięty cel minimalny. Niestety brak czasu, zupełnie nic nie tknąłem tak jak pisałem w poprzednim poście. Szkoda mi i czuję mocny niedosyt, bo wiem że mogło być zdecydowanie lepiej ale czas czas i jeszcze raz czas

Dzień 11
07.08.2018
Zarobki: 46zł
Cel minimalny dnia: 46/25
Cel minimalny miesiąca: 220/1000


Tak mało zabrakło, by zdobyć nowe osiągnięcie!
Dzień kozak, wciąż tak jak i poprzednio czuje niedosyt, bo wiem że mogło być 2x tyle jednak w pore kiedy wpada najwięcej hajsu (od 16 do północy) byłem niedostępny, ale całą nocke z poniedziałku na wtorek pracowałem dlatego zarobek bardzo, bardzo fajny


dziś tak samo - mocny niedosyt, będzie słaby wynik, ale staram się teraz to nadrobić i pewnie jutro będzie ciekawa dnióweczka
W następnym tygodniu już ogarnę czas i siebie i przyłożę się dużo bardziej do pracy
ACHIEVEMENTS:
REKORD DZIENNY: 58ZŁ [29.07.2018]
ZAROBEK OGÓLNY: 354ZŁ

(07-08-2018 14:42)EfectiveWork napisał(a):  Pogoda z pewnością również nie pomaga w kreatywnej pracy Smile

Jednak widać, że masz plan teraz tylko po mału ale bardzo dokładnie go realizować !

Czekam na pierwszą dniówkę w postaci stówki !
Raczej najdluższe wakacje i mazury/imprezy w szczególności zabierają mi czas Big Grin

(07-08-2018 16:36)lever napisał(a):  40 zł na dzień, pół etatu jakby nie patrzeć Big Grin Powodzenia!

Haha, troche mniej niż połówka, ale będę dążył do tego żeby całą etatową dniówkę osiągnąć przez neta


RE: Stawiamy cele na ten rok - Tidus - 10-08-2018 23:14

Niemiła wiadomość dla mnie i dla twardego czyli jedynego aktywnego czytelnika tego dziennika.
Kiedyś prowadziłem dziennik i ktoś delikatnie mówiąc narobił mi problemów (zawiść, zazdrość), teraz można powiedzieć, że poszło podobnie.
W samym dzienniku za wiele nie powiedziałem - celowo - w sumie podawałem tylko zarobki. Na czacie fireads zdarzało mi się mówić nieco więcej, między innymi z jakich programów korzystam. Celowo miałem tam nick, który w żaden sposób nie przypomina mojego nicku z forum, żeby nikt mnie nie skojarzył, ale jak widać komuś się udało i kulturalnie napisał do mnie maila, że - uwaga cytuję - twój czas TIDUSIE na zarabianie tą metodą się skończył XDDD
Brzmi śmiesznie, ale nie mam czasu tego promować tak jak ten typek co do mnie napisał, a miejsce promowania było czyste i teraz można zobaczyć tylko jego 'reklamy'.
Nie jest mi jakos szczegolnie smutno, bo sam sobie zawiniłem mówiąc zbyt dużo, a do tego rzeczywiście mam mało czasu.
ale jak to czytasz gościu to jeszcze ci pokaże skillsy i zabiore spowrotem swoje hajsy hehe
Koniec dziennika,
kończę z earningiem online do poniedziałku i od wtedy ruszam od nowa z nową metodą,
lepiej być incognito niż czymkolwiek dzielić się z ludźmi bo nigdy na lepsze mi to nie wyszło
5!


Stawiamy cele na ten rok - Hybrid1990 - 11-08-2018 01:23

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.