Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od zera do Focusa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od zera do Focusa (/Temat-Od-zera-do-Focusa-157468)



Od zera do Focusa - perwollvanish - 27-07-2018 21:47

Cześć wszystkim! Smile
Chyba pora, po dwóch latach posiadania konta się przedstawić Lol
Nazywam się Krzysztof, nie jest to moje pierwsze konto tutaj, ale nie ukrywam, że zapomniałem swoich haseł (chociaż wydaje mi się, że bardziej to loginu).

Hobbystycznie programuje oraz staram się zarabiać.
Mam obrany cel, chciałbym do moich 20-tych urodzin (w przybliżeniu 2 lata) zarobić na Forda Focusa mk3 (Bądź fieste, ale tak mnie ciągnie ten focus, że nawet tego nie potrafie opisać Idea ).
Warunkiem jest rocznik minimum 2013.
Dla ujednolicenia - moim celem jest zarobienie 35 tys.PLN

Kiedś tworzyłem dużo ruletek oraz jackpotów do gry CS:GO (często byłem technikiem, chociaż jako część teamu dostawałem też wypłate). Niestety te czasy się skończyły, wraz z banem na takie serwisy Sad

Na czym zamierzam zarabiać?
Własne portale, powiedzmy, że "pomysły na biznes" (wink)
Instagram oraz portale społecznościowe.
Bukmacherka (wciąż uważam to za metodę zarobku)
̶O̶p̶c̶j̶e̶ ̶b̶i̶n̶a̶r̶n̶e̶

Na czym nie zamierzam zarabiać?
Sub SMS

Od czego zaczynam?
Mam bardzo fajną domenę pod grę PUBG.
Stworzyłem konto na Instagramie które póki co rozwijam
Zaczynam pisać serwis, na którym chciałbym dodawać autorskie artykuły.
Jestem w trakcie tworzenia bota do Instagrama, żeby całkowicie zautomatyzować rozwijanie profilu/ów.

Cele do końca 2018 - Zarobić chociaż 2 tys złotych.

Stay tuned,
K


RE: Od zera do Focusa - danoneksss - 27-07-2018 22:16

Nie lepiej skorzystać z dostępnych botów pod IG zamiast "tworzyć koło na nowo"? Wink


RE: Od zera do Focusa - perwollvanish - 27-07-2018 22:18

(27-07-2018 22:16)danoneksss napisał(a):  Nie lepiej skorzystać z dostępnych botów pod IG zamiast "tworzyć koło na nowo"? Wink

Szczerze mówiąc mam praktycznie gotowego już bota - po prostu został mi z jakiś projektów dla klientów.
Praktycznie każdy bot który jest dostępny na rynku i by mnie naprawdę zainteresował jest płatny, a mnie każda oszczędność przybliża do celu Big Grin


RE: Od zera do Focusa - mysc - 30-07-2018 12:34

(27-07-2018 21:47)perwollvanish napisał(a):  Bukmacherka (wciąż uważam to za metodę zarobku)

Obyś tego nie żałował Smile Jak się przejedziesz, focusem będzie jeździł bukmacher :>

Powodzenia Smile


RE: Od zera do Focusa - Zaperr44 - 30-07-2018 14:32

Jakim cudem chcesz zarabiac na opcjach binarnych skoro są zbanowane w całej UE?


RE: Od zera do Focusa - perwollvanish - 31-07-2018 21:16

(30-07-2018 14:32)Zaperr44 napisał(a):  Jakim cudem chcesz zarabiac na opcjach binarnych skoro są zbanowane w całej UE?

Naprawdę? Przepraszam, nie wiedziałem o tym. Grałem swego czasu na iq option. Myślałem, że nic się w tej kwestii nie zmieniło. No cóż, człowiek się cały czas uczy Xpokerface
Dziękuje za post!

(30-07-2018 12:34)mysc napisał(a):  
(27-07-2018 21:47)perwollvanish napisał(a):  Bukmacherka (wciąż uważam to za metodę zarobku)

Obyś tego nie żałował Smile Jak się przejedziesz, focusem będzie jeździł bukmacher :>

Powodzenia Smile

Święta prawda, dlatego nie mam zamiaru grać cały czas, raczej sporadycznie, dla sportu.
Pozdrawiam i dziękuje!

Minęły cztery dni od stworzenia postu.
W międzyczasie zarobiłem okrągłe 0zł Idea
Lecz nie próżnowałem (no, tak mi się wydaje)

Stwierdziłem, że do sposobów zarabiania dojdzie PPI.
-Stworzyłem blog pod PPI
-Stworzyłem kanał YouTube pod PPI
Oraz zacząłem w międzyczasie swoją promować swoją niszę.

Rozwijałem swojego instagrama (Strasznie dziwnie się rozwija impreza, raz 50 polubień, a później 2).

Stworzyłem bota, który "pożycza" Smile mi content pod moją stronę, na którym miejmy nadzieję zarobię.

Czego jeszcze nie zrobiłem?
Nic nie zrobiłem z domeną pod PUBG smutny

Pozdrawiam, oraz dziękuje osobom które skomentowały ten post oraz pisały do mnie pw!


RE: Od zera do Focusa - perwollvanish - 11-08-2018 01:05

Update 10.08.2018
W zasadzie wiele od ostatniego mojego postu się nie zmieniło. Z zarobkami dalej tak samo, oprócz tego, że jakieś grosze z mypay wpadły Tongue
Ale, ale, żeby nie było, że nic nie robię.
-Mój Instagram od ostatniego postu wzrósł 10-krotnie (w zasadzie więcej, ale zapomniałem ile wtedy miałem dokładnie Big Grin ) jeśli chodzi o followersów.
-Stworzylem bota, który zapełnia mój projekt strony www na której się skupiam contentem. Cały czas go udoskonalam.
-Bardzo duże zmiany nastąpiły na ów stronie, przepisałem większość front-endu, wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku Smile
-Dostałem zlecenie na projekt strony www, który też w międzyczasie zacząłem robić.
Wszystko idzie powoli, ale (według mnie) skutecznie.
Pozdrawiam wszystkich użytkowników którzy pisali do mnie Smile


RE: Od zera do Focusa - Muraszczyk - 11-08-2018 16:28

Cytat:Mam obrany cel, chciałbym do moich 20-tych urodzin (w przybliżeniu 2 lata) zarobić na Forda Focusa mk3

Jeśli samochód jest Ci potrzebny do życia- gdzieś dojeżdżasz, studiujesz zaocznie czy coś w tym kierunku to jeszcze spoko. Ale przyznam szczerze że nie rozumiem takiego podejścia. Wygląda na to, że kwota 35tyś to na ten moment kosmiczny wydatek dla Ciebie i zamiast coś z nimi zrobić to wydasz na samochód. Chcesz kupić zabawkę która traci na wartości, powoduje koszta stałe- benzyna, naprawy, ubezpieczenie zamiast zainwestować w siebie.

Znam ludzi, którzy mieli dokładnie taki cel w wieku 20 lat (zwykle wyjeżdżali za granicę). Spotykając ich jakiś czas później okazywało się że pracują niemal jedynie na utrzymanie samochodu i sami przyznawali że trochę bez sensu zrobili. Zarabiając ~ 2-3/mieś weszli w koszta, które łatwo możesz sobie policzyć tym samym zatrzymując się troszku w rozwoju, bo blokował ich właśnie ten samochodzik, to marzenie.

Także chyba lepiej zmienić cel na zbudowanie flow finansowego, solidnych umiejętności (inwestować w kursy, szkolenia), określenia dziedziny zarabiania w internecie. Miszmasz typu bukmacherka + zabawka tracąca na wartości to słaby pomysł :>


RE: Od zera do Focusa - dazy19 - 11-08-2018 16:39

Samochod o tej wartosci nie jest zlym celem ale na pewno nie powinien byc glownym celem. Powinien byc dodatkiem do firmy jako koszt by obnizyc podatek jedynie ale etat czy zyst z innych zrodel nie jest zbytnio rozsadnym motywatorem by ladowac pieniadze. Bo za ta cene mozesz miex chociazby troche ziemi czy jakis lokal uzytkowy