Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy - Oszczędności na dom - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Pracy - Oszczędności na dom (/Temat-Dziennik-Pracy-Oszczednosci-na-dom-157448)

Strony: 1 2


Dziennik Pracy - Oszczędności na dom - Krunch - 26-07-2018 21:46

Cześć wszystkim Smile

Mam 22 lata . Jako młody chłopak chciałbym jak każdy założyć rodzine, a następnie myśleć o swoim kącie . Pracując w Polsce kilka lat , niestety nie udało mi się odłożyć większej sumy która mobilizowała mnie do dalszej oszczędności , a każdą większą sumkę przegrywałem u bukmachera chcąc szybko " uzbierać" ...

Od kilku miesięcy udało mi się znaleźć pracę za granicą w Szwecji na budowie .
Dziennik ten ma być na celu " wspólnej mobilizacji " do odkładania wszystkich pieniążków do skarpetki.

Dotychczasowe oszczędności : 18.000zł
Cel : 200.000



Myślę że znajdzie się tutaj kilka osób które chciały wiedzieć ile mlody chłopak może odłożyć pracując za granicą , gdzie pieniądze podobno " rosną" na drzewie .
Dziennik bylby aktualizowany 2/3 razy w miesiącu gdzie będę podawał dotychczasowe środki z pracy + inne " lewe " pieniądze .

Cel : Plan budowy + stan surowy zamknięty 200.000 tys


RE: Dziennik Pracy - Oszczędności na dom - ElPolakoEarner - 26-07-2018 23:12

będę śledzić, może napisz więcej co do Twojej znajomości języka i doświadczeniu


RE: Dziennik Pracy - Oszczędności na dom - Krunch - 27-07-2018 06:53

Super Smile

Praca znaleziona dzięki wujkowi ktory pracuje już tam 10 lat Smile
Znajomość języka angielskiego - poziom podstawowy , gdyż szefem jest Polak i język nie jest ważny , chodzi głównie o porozumienie się z innymi pracownikami z innych firm, a angielski w zupełności wystarcza.

Doświadczenie .. hmm tu jest problem Smile Pracowałem w Polsce jako kurier wiec o budowlance nie miałem zielonego pojęcia ale kilka miesięcy udało się przetrwać i z każdym dniem jestem coraz mądrzejszy i bogatszy o doświadczenia .

Zaczynałem jako początkujący , noszący klej , zaprawy , a teraz po kilku miesiącach jestem już o krok wyżej Smile


RE: Dziennik Pracy - Oszczędności na dom - Czaq - 27-07-2018 10:55

Powodzenia i przede wszystkim wytrwałości bo o to niestety najciężej. Będę tutaj zaglądał i czytał także czekam na kolejny wpis Wink


RE: Dziennik Pracy - Oszczędności na dom - lever - 27-07-2018 20:51

Cel jak u mnie - działka + własny dom + kasa na własną firmę.
Powodzenia, będę obserwował!


RE: Dziennik Pracy - Oszczędności na dom - fusek - 27-07-2018 21:09

200.000 tys
Czyli 200.000.000 - jakieś 200 mln zł. Rozumiem że budujesz pałac? Trzymam kciukiWink


RE: Dziennik Pracy - Oszczędności na dom - Krunch - 27-07-2018 21:37

(27-07-2018 20:51)lever napisał(a):  Cel jak u mnie - działka + własny dom + kasa na własną firmę.
Powodzenia, będę obserwował!


Nie jestem sam Smile
Ja mam ten plus że działkę już dostałem o tatuśka Tongue
Dziękuję !

(27-07-2018 21:09)fusek napisał(a):  200.000 tys
Czyli 200.000.000 - jakieś 200 mln zł. Rozumiem że budujesz pałac? Trzymam kciukiWink

Masz rację , mój błąd Smile
Chodzi o 200 tys złotychSmile

Mały domek około 100 m2 Smile

Dziękować !Smile


RE: Dziennik Pracy - Oszczędności na dom - Krunch - 03-08-2018 20:43

No to po 2 tygodniowym urlopie w Polsce czas wrócić do pracy Wink


RE: Dziennik Pracy - Oszczędności na dom - Arczit - 19-09-2018 12:29

I jak wypełnianie celu? Daj znać co tam nowego słychać!


RE: Dziennik Pracy - Oszczędności na dom - full2000 - 22-09-2018 15:06

Podobał mi się Twój pierwszy post, zatem życzę jak najlepiej (powodzenia) Smile