Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Curve - £5 za założenie konta w aplikacji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Curve - £5 za założenie konta w aplikacji (/Temat-Curve-%C2%A35-za-zalozenie-konta-w-aplikacji-157444)

Strony: 1 2 3


RE: Curve - £5 za założenie konta w aplikacji - SkylineR34 - 13-06-2019 14:14

Miało nie być weryfikacji, a jest:
"Please click the link below and click “capture image with your device camera” to securely take a clear photo of your ID (scans/photocopies cannot be accepted), and a live selfie (photo self-portrait), so that we know it’s you signing up to Curve. Rest assured that the process is completely secure, and your uploaded information is fully encrypted."


RE: Curve - £5 za założenie konta w aplikacji - Dannyk - 13-06-2019 14:46

U mnie było bez żadnych weryfikacji.


RE: Curve - £5 za założenie konta w aplikacji - tupting - 15-10-2019 19:43

Karta przyszła, znajdujące się na niej środki też... ale pod jednym warunkiem Big Grin W aplikacji dodajemy karty płatnicze i nasza karta Curve je łączy, w aplikacji wybieramy którą chcemy płacić. Za zrobienie pierwszej transakcji podłączoną kartą otrzymujemy 5 funtów. Jak zakładamy konto należy zwrócić uwagę jaką wybieramy kartę czy "Blue" czy "Black". Blue to to samo co Black tylko brzydsza a black jest płatna 10 funtów/msc. Warto uważać. Karta zamówiona 04.10.2019, przyszła 15.10.2019. Jak dla mnie świetna opcja


[Obrazek: 72803140-2368286176633929-5798313554494881792-n.jpg]


RE: Curve - £5 za założenie konta w aplikacji - tjt1 - 18-01-2020 11:42

Nie chcę zakładać nowego tematu więc napiszę tutaj. Mam problem z aplikacją Curve na Androida 9. Wszystko chodziło w porządku, ale od kilku dni przy każdej próbie uruchomienia aplikacji wyświetla się od razu informacja, że aplikacja przestała działać. Próbowałem wyczyścić dane, przeinstalować, uruchomić ponownie telefon, ale nic nie pomaga. Ktoś mógłby coś doradzić?


RE: Curve - £5 za założenie konta w aplikacji - Fejster - 18-01-2020 12:25

(18-01-2020 11:42)tjt1 napisał(a):  Nie chcę zakładać nowego tematu więc napiszę tutaj. Mam problem z aplikacją Curve na Androida 9. Wszystko chodziło w porządku, ale od kilku dni przy każdej próbie uruchomienia aplikacji wyświetla się od razu informacja, że aplikacja przestała działać. Próbowałem wyczyścić dane, przeinstalować, uruchomić ponownie telefon, ale nic nie pomaga. Ktoś mógłby coś doradzić?

Instalowales ostatnio jakieś aktualizacje systemu czy coś? Może jakieś inne apki w tym czasie zainstalowałeś i po prostu się gryzą. U mnie curve na 9 śmiga jak trzeba.


RE: Curve - £5 za założenie konta w aplikacji - rachman - 18-01-2020 14:54

Na starym fonie tez chodzi


RE: Curve - £5 za założenie konta w aplikacji - tjt1 - 18-01-2020 17:48

Fejster, [Vip]rachman, dzięki za pomoc, ale już sobie z tym poradziłem w inny sposób. Musiałem wyłączyć w opcjach programistycznych coś takiego: 'Wymuś zezwalanie na aplikacje w pamięci zewnętrznej'. Teraz wszystko działa jak należy. Smile


RE: Curve - £5 za założenie konta w aplikacji - ErysVanilla - 26-06-2020 01:19

Nie działa mi kod weryfikacji??
co mam zrobić


RE: Curve - £5 za założenie konta w aplikacji - SkylineR34 - 26-06-2020 06:07

To co zawsze w takich sytuacjach - napisać do supportu.


RE: Curve - £5 za założenie konta w aplikacji - marclondonuk - 23-03-2021 15:18

Mam problem z wypłaceniem bonusu z karty Curve. Niby bonus jest widoczny ustawiona karta curve na obrazku a nie chce wykonać transakcji z bonusu. Tylko cały czas ciągnie z podczepionej karty. Co robię nie tak. Dziękuję za odpowiedzi
.