Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak naliczania od paru dni - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Brak naliczania od paru dni (/Temat-Brak-naliczania-od-paru-dni-157439)

Strony: 1 2


Brak naliczania od paru dni - Kozisoft1 - 26-07-2018 14:12

Witam, Adsense naliczyło mi do 5 zł przez 2 dni a od tygodnia już ani złotówki a kliknięcia i wyświetlenia są. Stronę modyfikowałem i na nowo wklejałem kod reklam. co może być nie tak? Proszę o pomoc z góry dziękuję.


RE: Brak naliczania od paru dni - mikiniki - 26-07-2018 14:51

Z tego co słyszałem, Google dostało ostatnio wielomiliardową karę, więc pewnie i użytkownicy to odczują niestety.

http://wyborcza.pl/7,156282,23690146,gigantyczna-kara-dla-google-a-o-co-chodzi-komisji-europejskiej.html


RE: Brak naliczania od paru dni - piotrgk4 - 26-07-2018 15:29

@[mikiniki] Ale adsense to tylko system w którym google dostaje swój % od wydawców.

Ja aktualnie nie mam żadnego zaburzenia w statystykach


RE: Brak naliczania od paru dni - mikiniki - 26-07-2018 16:12

Wiem wiem, nie mówię że to przyczyna. Tak tylko powiązałem tą karę, że spadkiem zarobkówSmile
Mam nadzieję że się mylę w 100% Smile


RE: Brak naliczania od paru dni - Kozisoft1 - 26-07-2018 16:33

ale nie wiem co źle zrobiłem, hmm może że nie wiedziałem o tym zakazie klikania samemu w reklamy, ale to chyba był bym poinformowany?


RE: Brak naliczania od paru dni - piotrgk4 - 26-07-2018 16:54

@[Kozisoft1] Wyślij zapytanie na oficjalne forum google. Moim zdaniem trochę mało skala by cokolwiek powiedzieć. Jaki miałeś RPM strony przez te 2 dni a jakie masz teraz? (Mam nadzieje że sam sobie nie klikasz w reklamy)


RE: Brak naliczania od paru dni - Kozisoft1 - 26-07-2018 17:31

W tym problem że nie wiedziałem że nie można i parę razy sprawdziłem na próbę


RE: Brak naliczania od paru dni - antykt - 26-07-2018 18:39

no to masz chyba po koncie


RE: Brak naliczania od paru dni - piotrgk4 - 26-07-2018 19:15

@[antykt] Skąd takie informacje? Jeżeli nie dadzą oficjalnego komunikatu to nic się nie dzieje... Jeżeli byłby ban to wiedziałby od razu a nie nakładaliby coś w rodzaju shadowbana...


RE: Brak naliczania od paru dni - Kozisoft1 - 27-07-2018 08:04

A pytanko takie jeszcze, mam swoją stronę o podróżach, popiera pod inny email google ale komputer ten sam to mogę stworzyć nowe konto adsense czy jak tam np mam bana to już wcale nie można?